Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen szerencsétlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szerencsétlenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a legtöbb fiú nem mer személyesen kezdeményezni a lányoknál. A legtöbben facebook-on, vagy az ehhez hasonló oldalakon írnak először, vagy még ott sem, és azt várják, hogy a lány kezdeményezzen. Randinál nincs semmi ötletük, mindig mindent rám bíznak, mindig nekem kell megmondani, mi legyen, hova menjünk. Megcsókolni sem mernek, meg továbblépni sem. Kb. mindent nekem kellene csinálnom, hogy legyen valami. Számtalanszor randiztam már életemben, mert olyan hülye vagyok, hogy túl sok embernek adok esélyt, akik facebook-on írnak, hogy meg akarnak ismerni. Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Miért büntet Isten ilyen papucs férfiakkal? Miért nem annak tetszem, akinek akarok tetszeni? Általában szépnek tartanak az emberek, jó alakom van...stb. 21/L

2013. jan. 9. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
97%
sok az önbizalom hiányos, valamiért elhitték, hogy nincs semmi esélyük a jó nőknél. oszt azért bénáznak
2013. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%

you only get what you give


la la la

2013. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
75%
Cső Cica, jössz ismerkedni? ;)
2013. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem kezdeményezünk? Tudod nekünk van önbecsülésünk,amit a kezdeményezéseknél tőletek,nőktől kapott néha elképesztően bunkó visszautasítások rombolnak le.Nem lehet mindenki Brad Pitt..

Ha pedig nem tetszik az illető akkor kedvesen is el lehet küldeni.Neked hogy esne egy "Takarodj innen?"

2013. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
78%

"Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Miért büntet Isten ilyen papucs férfiakkal? Miért nem annak tetszem, akinek akarok tetszeni?"

Nem merült fel benned, hogy benned van a hiba? A viselkedéseddel és a hozzáállásoddal pontosan az ilyen férfiakat vonzod be. Változtass az egész rendszeren az alapjainál, keresd meg magadban, hogy melyik tulajdonságaid azok, amik pont abba az irányba visznek, amerre nem akarsz menni, és változtass rajtuk.

2013. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%

Régen is ilyenek voltak. Csak egyszerűbb dolguk volt. Nem kellett túl nagy fantázia, ahogy az öregek mesélik (a nagyon öregek). A lány várt pártában, a legény eljárogatott hozzá, ültek mint a kukák, a szülők jelenlétében.


Megértőnek kell lenni, terelgetni. A "papucs" férfiakat meg ne szidd, mert bőven elég, ha egy férfi kezdeményez, aztán már a nőnek is ugyanannyit kell ilyen téren "fektetni" egy kapcsolatba.

Különben is, szinte egy nő se hagyja, hogy mindenben a férfi döntsön, mert annak vége az lesz, hogy semmi nem jó. A férfiak nem gondolatolvasók, a párkapcsolat közös játék. Bírd beszélgetésre.

2013. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%

Oké.

Akkor holnap Keszthelyen a Margitsziget kávéházban 11 órakor találkozunk. Fekete öltöny, fekete ing, fehér nyakkendő. Tuti felismersz.


Amúgy meg talán azért, mert ti nők nem vagytok hajlandók azonnal találkozni valakivel ha nem is beszéltetek.

És amúgy is kérem ne általánosítsunk... :D

2013. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
92%

"Miért nem annak tetszem, akinek akarok tetszeni?"-Mert.

Arra nem gondoltál, hogy azért nem kezdeményeznek, mert nem akarnak?

2013. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

Én általában kedvesen szoktam "elküldeni" azt, aki nem tetszik. Attól meg, hogy kapnak visszautasítást, még lehetne kezdeményezni. Mindig fel kell állni a padlóról.:)

Régebben én is azt hittem, hogy bennem van a hiba, de sajnos nem. Pedig hidd el, hogy jobban örülnék neki, ha nekem kellene megváltoznom, meg is tenném. Sajnos a pasikban van a hiba.:S

2013. jan. 9. 21:59
 10/69 anonim ***** válasza:
100%

Különben tipikusan az vagy, akinek kettősek az igényei. Valószínűleg határozott, aki tudja mit akar, egész pontosan. Mégis azt várod, hogy a férfi mondja meg. Ez nekem valahol ellentét.


Én is határozott típus vagyok, nem vágyom magamnál határozottabb férfire (ez nem jelenti, hogy uralkodni szeretnék valakin, főleg nem elnyomni). Én nem szidom a férfit, nem alázom meg, nem kritizálom amiatt, ha bizonytalan. Emberi tulajdonság. Ők is lehetnek ilyenek. Az idegesítő, ha sosem tudja mit akar, de mi a fenéért várjam tőle, hogy egész nap szórakoztasson, folyton új ötleteket kitalálva, mint egy cirkuszi majom?

Kitaláljuk együtt. :)

2013. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!