Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen szerencsétlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szerencsétlenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a legtöbb fiú nem mer személyesen kezdeményezni a lányoknál. A legtöbben facebook-on, vagy az ehhez hasonló oldalakon írnak először, vagy még ott sem, és azt várják, hogy a lány kezdeményezzen. Randinál nincs semmi ötletük, mindig mindent rám bíznak, mindig nekem kell megmondani, mi legyen, hova menjünk. Megcsókolni sem mernek, meg továbblépni sem. Kb. mindent nekem kellene csinálnom, hogy legyen valami. Számtalanszor randiztam már életemben, mert olyan hülye vagyok, hogy túl sok embernek adok esélyt, akik facebook-on írnak, hogy meg akarnak ismerni. Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Miért büntet Isten ilyen papucs férfiakkal? Miért nem annak tetszem, akinek akarok tetszeni? Általában szépnek tartanak az emberek, jó alakom van...stb. 21/L

2013. jan. 9. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:
Sokáig, nagyon sok jelentkező üzenetét olvastam el. Hogy miért nem jók az idősebb férfiak? Akivel eddig volt dolgom, rossz volt az ágyban, egy 20 éves többet tudott nála. Másrészt pedig nem annyira humorosak, tök komolyan vesznek mindent, amit nem kellene, azt is. Nem lehet velük hülyéskedni, nem tesznek meg értem annyit.
2013. jan. 16. 12:03
 62/69 anonim ***** válasza:
Ki kell egyezni, kedves kérdező, minden nem lehet tökéletes. Mondjuk nekem sosem volt nehéz. :)
2013. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer az a gondod, hogy a férfiak papucsok, másszor pedig az, hogy nem tesznek meg érted mindent. Szerintem te magad sem tudod, hogy mit is akarsz, úgyhogy előbb nézz jó mélyen magadba vagy pedig maradj szingli, mert ez így nem állapot!
2013. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
És szerintem ebben az esetben nem feltétlenül a férfi a szerencsétlen, ha érted mire gondolok.
2013. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
Pont ez jött le nekem is. Pasiban is van ilyen. Mindig pont az a rossz, "ami van". :D
2013. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
Amúgy is- ellentmondásos igényeknek senki sem tud megfelelni. :)
2013. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik ez még mindig nem tettél eleget.


Hány idősebb csávóval volt dolgod, hogy ennyire hitelesnek tartod a statisztikád?


A társkeresőről hány emberrel beszélgettél élőben? Szerintem a 20 az kevés!


Szerintem társkeresőznöd kéne továbbra is, és aki normálisnak tűnik, beszélgess vele telefonon, vegyél erre a célra egy kártyát.

Így élő talakozó előtt ki tudnád szűrni ki az aki határozottabb.



Engem meg azzal büntet Isten, hogy ritka az a csaj aki jó lenne nekem, az ilyeneknek mindig van párjuk, és mégnagyobbak az elvárásai,

idegenekre nem szánnak időt.


Pedig én bkv-n is leszólítok lányokat...

2013. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez nem ilyen egyszerű. Vannak akinek testileg nem tetszenek az idősebbek.


"Engem meg azzal büntet Isten, hogy ritka az a csaj aki jó lenne nekem, az ilyeneknek mindig van párjuk, és mégnagyobbak az elvárásai,

idegenekre nem szánnak időt."


Nem mondom, hogy rád igaz. De olyannal is találkoztam, akinél fordított volt a dolog.


Nem az volt foglalt, aki tetszett nekik.

Hanem folyton az tetszett volna nekik, aki már foglalt.

2013. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is általában a foglalt pasik jönnek be. Nem azért, mert valakit el akarnék venni a barátnőjétől, csak ott látom, hogy a férfi hogyan viselkedik egy kapcsolatban, és az sokszor megtetszik, ahogy a barátnőjével bánik, ezért vágyom rájuk inkább. Meg a helyesebb fiúknak általában amúgy is van barátnője. Nagyon ki kell fogni, hogy pont ne legyen.
2013. jan. 17. 11:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!