Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen szerencsétlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szerencsétlenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a legtöbb fiú nem mer személyesen kezdeményezni a lányoknál. A legtöbben facebook-on, vagy az ehhez hasonló oldalakon írnak először, vagy még ott sem, és azt várják, hogy a lány kezdeményezzen. Randinál nincs semmi ötletük, mindig mindent rám bíznak, mindig nekem kell megmondani, mi legyen, hova menjünk. Megcsókolni sem mernek, meg továbblépni sem. Kb. mindent nekem kellene csinálnom, hogy legyen valami. Számtalanszor randiztam már életemben, mert olyan hülye vagyok, hogy túl sok embernek adok esélyt, akik facebook-on írnak, hogy meg akarnak ismerni. Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Miért büntet Isten ilyen papucs férfiakkal? Miért nem annak tetszem, akinek akarok tetszeni? Általában szépnek tartanak az emberek, jó alakom van...stb. 21/L

2013. jan. 9. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
51%

Én értem a problémádat, hasonló cipőben járunk, viszont nem lehet általánosítani. Azt hiszem, rossz férfiakkal találkozgatunk :) Nem mindegyik szerencsétlen, az olyanokat élből el kell küldeni. Meg hát, nem biztos,hogy a facebookról kéne randizgatni, ilyen esetekben nem lehet sokat várni.


szintén 21/L

2013. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
Viszont ha az olyanokra gondoltok, akik elvárják, hogy nő létemre én másszak rájuk, én udvaroljam körbe, akkor meg tudlak benneteket érteni- az tényleg idegesítő. Amikor az ember már ad millió egyértelmű jelet, mégse mer lépni. Csak a hátam mögül hallom vissza, mennyire várja, hogy én "megkérjem". Bakker. :D
2013. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem dönthet mindenben a férfi, nem is ezt várom el. Csak, ha már például ötödszörre találkozom valakivel, és eddig mind a négy alkalommal én mondtam meg, hogy mikor találkozzunk, hova menjünk, mit csináljunk, és erre megkérem őt, hogy most akkor találd ki te, mi legyen a program, akkor azt feleli, hogy döntsem el én. Hiába mondom neki, hogy eddig mindig én mondtam meg, ő akkor is rámbízza a dolgot, ami nagyon nagyon idegesítő. Kb. olyan, mintha a kutyámat sétáltatnám, még neki is több önálló gondolata van, mint a férfiaknak (tisztelet a nagyon nagyon ritka kivételnek, akik sajnos nem az én korosztályomban vannak, pedig 21-24 éveseket keresek)
2013. jan. 9. 22:04
 14/69 anonim ***** válasza:

1)Lehet hogy te kedves vagy,de pár ezer nőtársad nagyon nem.

2)Ha sportolsz,tanulsz ,kihozod magadból a maximumot mégis zsinórban 9 nő küld el meglehetősen alpári módon,elgondolkodsz,hogy érsz-e egyáltalán valamit.Olyan korlátokat állítanak,amiket lehetetlen megugrani..

De ezt átélni kell,nem lehet megérteni elmagyarázva.Te könnyen beszélhetsz neked nem kell tartanod újabb és újabb nyilvános megalázásoktól..

2013. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
Az tényleg rém unalmas lehet így, nőben, férfiban egyaránt. Megértem. Az ilyen vélemény nélküli csajokat is hamar dobják általában.
2013. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
Viszont a kezdeményezéstől eltekintve igazad van..
2013. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:

"tisztelet a nagyon nagyon ritka kivételnek, akik sajnos nem az én korosztályomban vannak, pedig 21-24 éveseket keresek"


Nem olyan ritka azért a "kivétel". :) Mi remekül tudunk közösen beszélgetni, mindketten véleménnyel rendelkező emberek vagyunk, egyszer egyikünk, másszor másikunk talál ki programot- sőt, azt is meg tudjuk beszélni, hogy ha az egyiknek nem jön be, miért nem, és közös nevezőre jutunk. Én nem találkoztam visszatérően a te problémáddal.

2013. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:

"és eddig mind a négy alkalommal én mondtam meg, hogy mikor találkozzunk, hova menjünk, mit csináljunk"


Nem lehet, hogy csak túl buzgó vagy és ellustulnak melletted?

2013. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
100%

"Csak, ha már például ötödszörre találkozom valakivel, és eddig mind a négy alkalommal én mondtam meg, hogy mikor találkozzunk, hova menjünk, mit csináljunk, és erre megkérem őt, hogy most akkor találd ki te, mi legyen a program, akkor azt feleli, hogy döntsem el én."


Bocsáttassék meg a tökéletesen naiv kérdés, de akkor mi a szarnak találkozol vele ennyiszer?


Bevonzod a leggyászabb férfiakat, önszántadból(!) találkozol velük több alkalommal is, és ők a hülyék. Én kérek elnézést.

2013. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok buzgó, én mindig megkérdezem a másikat, hogy ő mit szeretne. Volt, akivel próbáltam volna közösen megbeszélni, de semmi ötlete nem volt. Így kb. a nagy huzavona után mindig kitaláltam valamit. De utána újabb alkalmakkor mindig őt kérdeztem meg először, mikor mondta, találkozzunk szerdán például. Semmi ötlet, nem tudja, hova lehetne menni...
2013. jan. 9. 22:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!