Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen szerencsétlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szerencsétlenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a legtöbb fiú nem mer személyesen kezdeményezni a lányoknál. A legtöbben facebook-on, vagy az ehhez hasonló oldalakon írnak először, vagy még ott sem, és azt várják, hogy a lány kezdeményezzen. Randinál nincs semmi ötletük, mindig mindent rám bíznak, mindig nekem kell megmondani, mi legyen, hova menjünk. Megcsókolni sem mernek, meg továbblépni sem. Kb. mindent nekem kellene csinálnom, hogy legyen valami. Számtalanszor randiztam már életemben, mert olyan hülye vagyok, hogy túl sok embernek adok esélyt, akik facebook-on írnak, hogy meg akarnak ismerni. Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Miért büntet Isten ilyen papucs férfiakkal? Miért nem annak tetszem, akinek akarok tetszeni? Általában szépnek tartanak az emberek, jó alakom van...stb. 21/L

2013. jan. 9. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:

Mert gondolom az elején még nem tudja, hogy ez lesz... meg tudom érteni. Néha nem egyszerű a választás. És még mindig százszor inkább egy ilyen "fantáziátlan", mint egy olyan, aki megfog és azt mondja "most ide megyünk, 'azt kész!"


Kérdés nélkül, akkor is, ha nem akarom. Valószínűleg el se jutna velem a "program" helyszínére.

Szóval, néha csak két rosszból sikerül választani...

2013. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:

Az is lehet, kérdező, hogy ezek ilyen tipikus gép előtt felnőtt, fiatal korukat ott töltő egyedek. Esetleg fociztak a haverokkal, de ennyi.

Nincs meg az ötlettáruk (vagyis szegényes). Ezért nem tudja mégcsak el se képzelni, hová lehetne menni.

2013. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
Amúgy mindig ez van, hogy nekem kell döntenem. Azért találkozok vele többször is, mert reménykedem, hátha lesz valami, hátha beleszeretek...stb. Akkor kb. senkivel sem kellene 1-szer többet találkoznom, mert eddig mindenki ilyen volt.
2013. jan. 9. 22:21
 24/69 A kérdező kommentje:
Én szeretném, ha végre nőnek érezhetném magam egy férfi mellett, de kb. csak fogom a fejem, hogy milyen idióta férfiakat fogok ki...
2013. jan. 9. 22:22
 25/69 anonim ***** válasza:

Ha még döntened kellene: mert az az is lehet, hogy ajánl valami programot, te meg döntesz, hogy jó lesz-e? Tetszik-e neked?

De itt inkább arról van szó, hogy te szórakoztatod őt, ő meg kicsit se erőlteti meg magát, azon, hogy legalább közel fele arányban ötleteljen, mivel lehetne kellemesen eltölteni a napot.

2013. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
100%

24: Ezt a mondatodat nem tudom értelmezni.

A nő képes eldönteni, mi a jó neki. Nem várja a férfitől, hogy gondolatolvasó legyen. Ez régen sem volt így. Vagy döntött a férfi, a nő meg tűrt és hallgatott. Vagy döntött a nő: olyan értelemben, hogy szépen megbeszélték, EGYÜTT és mindenki happy volt.


Olyannal ne áltasd magad, hogy a férfiak majd kitalálják a női lélek vágyait, rejtelmeit és döntenek "helyetted" férfiként, pont úgy, ahogy te azt elvárod. Mert ilyen NINCS. Mese, illúzió, sok szerencsétlenség okozója.

2013. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
Ha a 24-el arra célzol, hogy töri magát, teszi a szépet, udvarol, szórakoztatni próbál, amire te reagálsz, hogy tetszik vagy sem (ahelyett, hogy mindezt fordítva, tőled várna), akkor úgy rendben.
2013. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:
Én azt akarom, hogy közösen döntsünk, néha én, néha ő, kompromisszumokkal, ha szükséges. Ez a problémám egyik oldala csak. A másik az, hogy vannak nem normális, ha a 6. randi után sincs köztem és a másik között semmi. Én kb. a 2. randi után már egy csókot elvárnék.
2013. jan. 9. 22:27
 29/69 anonim ***** válasza:

Ajaj, akkor itt tényleg bajok vannak. Vagy valami ritka fatökűeket fogtál ki, vagy nem is tudom... egyáltalán, tetszel nekik, vagy csak találkozgatnak veled, mert mondjuk úgy, szórakoztató programokat tudsz "szervezni"? Bocs, hogy megkérdezem!


Én elég határozott vagyok, nyíltan kimondom, leírom amit gondolok. Beszélgetésben is ilyen vagyok, bár nem támadok le senkit és nem utasítom durva módon vissza.

Mégis, egyértelmű jelzésekkel a leg félénkebb fiúból is elő tudtam hozni (ha láttam rajta, hogy tetszem neki!), hogy a 2.-3. randin lépjen...

2013. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 LeftBehind ***** válasza:
49%

1.számú szabály - facebook-on ne ismerkedj. Ott bejelölöd az ismerősöket,elhallgatod a baromságaikat,de véletlenül se szervezel párkapcsolatot.


Ha ezt betartod,nem csak magadnak spórolsz meg egy kisebb dózis idegbajt,de talán ők is rájönnek,hogy ezt máshogy kéne csinálni.

2013. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!