Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen szerencsétlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szerencsétlenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a legtöbb fiú nem mer személyesen kezdeményezni a lányoknál. A legtöbben facebook-on, vagy az ehhez hasonló oldalakon írnak először, vagy még ott sem, és azt várják, hogy a lány kezdeményezzen. Randinál nincs semmi ötletük, mindig mindent rám bíznak, mindig nekem kell megmondani, mi legyen, hova menjünk. Megcsókolni sem mernek, meg továbblépni sem. Kb. mindent nekem kellene csinálnom, hogy legyen valami. Számtalanszor randiztam már életemben, mert olyan hülye vagyok, hogy túl sok embernek adok esélyt, akik facebook-on írnak, hogy meg akarnak ismerni. Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Miért büntet Isten ilyen papucs férfiakkal? Miért nem annak tetszem, akinek akarok tetszeni? Általában szépnek tartanak az emberek, jó alakom van...stb. 21/L

2013. jan. 9. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
Tetszem nekik. Csak utána nem mernek lépni, pedig így nem nézem őket férfinak. Már annyiszor megfogadtam, hogy neten nem ismerkedek, de az a baj, hogy máshol meg nem lehet. Buliban csak részegek vannak, máshol meg már tényleg nem mer közelíteni senki.
2013. jan. 9. 22:36
 32/69 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook valóban nem a legjobb hely erre. Nem tudom, biztos tőlünk is függ. Én jól el tudok beszélgetni fiúkkal, ráadásul a félénk, szégyellős fiúk gyakran a leghelyesebbek és nekem pont ők kellenek.

Sosem kellett rájuk másznom, vagy mennem utánuk, ha észrevettem, hogy tetszem nekik egy kis biztatással máris kezdeményeztek ők.


Aztán kapcsolat közben is, fel lehet oldani a gátlásaikat. Szintén biztatással, megértéssel.

Hidd el, megéri. :))

2013. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
Viszont ez alatt nem azt értem, hogy én telefonálgattam, mentem utánuk- ilyen hibába ne ess bele! Ha ő nem keres, hagyd a dolgot. :) Egy nő nem futkározik egy férfi után. Ha így tesz, még szép, hogy "ellustulnak" mellette.
2013. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
Én sem szoktam hívogatni fiúkat, meg ők többször keresnek engem, mint én őket. De ettől meg volt, aki azt hitte, hogy nem érdeklem, ezért nem kerestem.
2013. jan. 9. 22:42
 35/69 anonim ***** válasza:

Igen, ez előfordul. Meg kell szokni, márcsak így megy, sokféle dolgot hisznek- és általában mindig az "aktuális-előző" barátnőjükből indulnak ki. :)

Meg kell erősíteni, hogy szívesen fogadod, ha keres, hív. És nem is arra céloztam, hogy te sosem hívd fel (csupán az egyoldalúságra, vannak olyan kapcsolatok, ahol szó szerint a lány mászkál a fiú után...)

2013. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
74%
Én viszont azt kérdezném miért ilyen tahók a nők? Pl online társkeresőn írok valakinek, a nő még arra is sz.rik, hogy annyit visszaírjon, hogy nem. Vagy amikor nagy ritkán próbálkozok, és egy gúnyos mosoly, gúnyos összenézés a barátnőkkel, vagy egyéb megalázó élmény. Csoda, hogy először mindenki, vagy legalábbis én kipuhatolózom egyáltalán van-e esély, érdemes-e próbálkozni. Kérdés?
2013. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:
Biztos nem tetszel nekik, ezért van ez. De azért csak próbálkozz tovább, egyszer biztos sikered lesz.
2013. jan. 9. 23:22
 38/69 LeftBehind ***** válasza:
100%
Bocs,de ennyi erővel - Biztos csak túlságosan tetszel nekik.Próbálkozz tovább,egyszer csak összejön!
2013. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
Meg ne sértődj, de kicsit nagyképűnek tűnsz, lehet, hogy a férfiak túl erős személyiségnek gondolnak, úgymond sok vagy nekik. Az első pillanattól kezdve nekik kellene kitalálni, "irányítani", nem neked. Persze, hogy papucsok lesznek, ha vérengző fenevadat játszol. :)
2013. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nem igaz, nem ilyen vagyok.
2013. jan. 10. 15:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!