Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mi nektek a kihívás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi nektek a kihívás egy nőben, és mi az ami már sok?

Figyelt kérdés
Amitől úgy érzed, meg kell szerezned, nem csak kalandnak. És hol a határ, amikor leteszel róla, mert megunod, vagy találsz mást, stb.?

2013. jan. 6. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha akarom, mert tetszik és el tudom vele képzelni a kapcsolatot, akkor az mindenképpen kihívás
2013. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
ha tetszik, és úgy érzem szeretem...akkor kihívás...és akkor teszek le róla ha nagyon kéreti magát
2013. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi, mint amit az első írt.

Ha konkrét dologra gondolunk, akkor részemről annyi, hogy legyen közös téma. Ha sokmindent egyformán gondolunk és megvan a közös hullámhossz, akkor valamiért késztetést érzek rá, hogy jobban megismerjem, miközben arra gondolok, hogy "na vele tényleg lehene hosszabb kapcsolatban élni".


De amint meglátom a cigit, vagy amikor először meglátom részegen tivornyázni, esetleg, hogy feltűnően rámászik más férfiakra, akkor egyből lemondok róla. Olyankor kaszálta el magát.

2013. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a tippeket.
2013. jan. 6. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Erre én is kíváncsi lennék! Mert ha nem fekszel be 5 perc után az ágyba akkor hülye liba vagy, és nincs a férfinak kitartása, ha meg 1 hónap után azt mondod hogy na akkor feküdjünk le, akkor meg mindenki leQváz. De szerintem ez függ a másik oldaltól. Mert ha egy egy normális férfi találkozik egy ribivel, akkor az úgyis rá fog mászni, ha meg egy normális nő találkozik egy olyan pasival akinek csak 1 alkalomra kell, és nem sikerül ágyba vinnie első nap, akkor pikk-pakk dobja. Bár úgy érzem, hogy a kérdező, nem kifejezetten a kéretésre, vagy a Qváskodásra gondolt, hanem hogy melyik az a nő (kívül-belül egyaránt) akikért képes küzdeni és többet lát benne egy hús darabnál.
2013. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és bocsi, hogy nő létemre szóltam hozzá :)
2013. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nő nem tud olyat tenni vagy mondani,amitől jobban akarjam,attól akarom,hogy akarom.Hogy ne akarjam,azért tud tenni.
2013. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond, örülök, hogy írtál. Az én problémám épp az ellenkezője, mint ami a kérdésből következne logikusan. Mióta szakítottam a barátommal nem tudom hányan akarnak velem kapcsolatot. De hidd el nem olyan irigylésre méltó ez, mert én egyikkel sem tudom elképzelni magam. Aztán meg a murphy törvénye szerint, akivel én el tudnám képzelni, az nem lát majd bennem többet. Ki tudja. Hangosan gondolkodtam.
2013. jan. 6. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
ha a személyisége, élethez való hozzáállása megfog, akkor akarom hosszú távra életem végéig. Ha nem fog meg akkor nem akarom.
2013. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!