Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen szerencsétlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szerencsétlenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a legtöbb fiú nem mer személyesen kezdeményezni a lányoknál. A legtöbben facebook-on, vagy az ehhez hasonló oldalakon írnak először, vagy még ott sem, és azt várják, hogy a lány kezdeményezzen. Randinál nincs semmi ötletük, mindig mindent rám bíznak, mindig nekem kell megmondani, mi legyen, hova menjünk. Megcsókolni sem mernek, meg továbblépni sem. Kb. mindent nekem kellene csinálnom, hogy legyen valami. Számtalanszor randiztam már életemben, mert olyan hülye vagyok, hogy túl sok embernek adok esélyt, akik facebook-on írnak, hogy meg akarnak ismerni. Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Miért büntet Isten ilyen papucs férfiakkal? Miért nem annak tetszem, akinek akarok tetszeni? Általában szépnek tartanak az emberek, jó alakom van...stb. 21/L

2013. jan. 9. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

A férfi határozottsága azért jó, mert idegesítő (ahogyan nők esetében is) ha nem lehet kiigazodni rajta, nem tudja, mit akar.


Az a határozottság már közel sem vonzó, ha helyettem (nem mellettem, nem velem) akar "határozott" lenni.


Nálam sosem értették a magukat tökéletesnek tartó (nem negatív érelemben!) férfiak, miért nem vonzóak számomra. Nagyon kedvesek, rendesek voltak, nem is ezzel volt a gond. Egyszerűen tudni vélték, akarták helyettem, nekem mi a jó. A tenyerükön akartak hordozni, a tükör előtt tartani, dönteni helyettem. Valahogy nagyon riasztó volt az egész.

Egyesekkel ez is lehet a gond. Persze, bizonyos nőknek bejöhet, előfordulhat...

2013. jan. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:
20 biztos volt, akikkel találkoztam, és nagyon egy kaptafa volt, pedig nem ismerték egymást. Valamiért mindig ilyenek találtak meg, tapasztalatlan kisfiúk. 1-2 nővel voltak eddig egész életükben szexuálisan, és azt sem azért, mert ilyen hosszú kapcsolataik lettek volna. Ehhez képest én túl tapasztaltnak érzem magam a férfiak terén, és igenis zavar, ha jóval kevesebb nőjük volt, mint nekem pasim.
2013. jan. 13. 11:55
 53/69 LeftBehind ***** válasza:
Ördögi kör: Ha nincs tapasztalatod,nem marad meg melletted egy nő sem-ha nem marad meg melletted egy nő sem,nem szerzel tapasztalatot.
2013. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
Én kedvelem a "kisfiús" férfiakat, akár még ha szűzek is. Frászt se érdekli, hogy kevesebb tapasztalata van. :) Csak akkor zavar, ha el akarja idétlenkedni a tapasztalt playboyt, meg rákompenzál, elégedetlen magával. Az minden, csak nem aranyos és kisfiús. Inkább idegesítő és fárasztó.
2013. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:

Most két külön dologról beszélsz:

1: Hány csaja volt már

2: Legyen ötlete, határozott legyen

A két dolog nem függ össze, attól hogy kevés csaja volt még lehet határozott.


Meg szerinted miért volt sok csaja egy csávónak? Jó dologra utal ez?

Most csak ilyen pár hónapos kalandot akarsz?


Ennek is meg van az oka ha 20ból mind ugyan olyan volt.

És kimondottan társkereső oldalon nem próbálkoztál?

Ha meg ennyire érett vagy, akkor nem lehet hogy idősebbekkel kéne foglalkoznod?

2013. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
Amúgy meg pl én személyesen még azért se ismerkedek szinte sehol élőben, mert: Lányoktól hallom lekoptató szöveg: baráti társaságban, utcán, haveri körben, szórakozó helyen, űrben, Földön stb nem ismerkedek. Akkor hol a francban ismerkedjen az ember?
2013. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az idősebb pasikat, és ismerkedtem társkereső oldalakon is sajnos, borzalmas volt...
2013. jan. 14. 17:54
 58/69 anonim ***** válasza:

Nos, kedves kérdező, nem voltál a megbeszélt randihelyen :( Pedig vártalak... :)

(mondjuk amúgy is ott dolgozom... :D )

2013. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
Utolsó: mindig tudtam, hogy a pasik a kényelmes megoldások hívei. :DD
2013. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

És mennyi ideig próbálkoztál társkeresővel és melyikkel?

Hány jelentkező üzenetét olvastad el?

Nem lehet hogy hamar feladtad ezt a lehetőséget?


Miért nem jók az idősebbek? Velük milyen rossz tapasztalataid vannak?

2013. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!