Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szerencsétlen pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerencsétlen pasik, randimeghívások, felkérések voltak az életetekben?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel én mindig mosolygok, mosolyogva köszönök, így ezt rengetegen félreértették már, flörtnek veszik sokszor...
2018. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan srác,hogy abból állt a randi,hogy anyucinak pattogtunk. Anyucinak az Ikeából kellett vmi,így bementünk oda, majd a Tescoba tejért meg cukorért.


Hát igaz beszélgetni tudtunk. De nem tetszett,hogy egy 30 éves "férfi" anyukának pattog és ezt beleviszi egy első randiba.

Nem helyén való. Randi után azt csinál amit akar,de alatta ne mááár.

Hagytam is a srácot.


Én is lemegyek tejért ha anyum megkér,de nem egy randi kelős közepén.


A másik srác aki eléggé szerencsétlen volt első randin moziba mentünk, amíg beautóztunk Pestre kb 30 perc annyit beszélgettünk. Ebből sem lett semmi. Én persze mondtam,hogy inkább csak sétáljunk egyet,hogy tudjunk beszélgetni.

2018. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!