Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egy párkapcsolati téren nagyon szerencsétlen srác ennyire pozitívan áll a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút, aki egyébként nagyon jóképű, intelligens, humoros, értelmes, sőt még gazdag is. De mégis baromi szerencsétlen a szerelemben, egy csomó lány odavan érte, ő viszont ezekből nem kér, hanem eddig összesen 4 lányba volt szerelmes, akik elutasították, szóval sose volt még párkapcsolata. Konkrétan én voltam az egyik lány, akibe szerelmes volt, egyetemen vagyunk évfolyamtársak, úgyhogy nem tudjuk elkerülni egymást. Én tudom, hogy nagyon jó pasi és jól járnék vele, de valahogy nem érzek úgy iránta, mint ő irántam, ezért megmondtam neki hogy ne legyen semmi. Ő ezt tudomásul vette és bár eleinte láthatóan nagyon megviselte a dolog, mégis próbált úgy tenni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, és azóta is kifejezetten pozitívan áll a dolgokhoz, még velem is kedves, úgy tesz mintha mi sem történt volna.
2017. máj. 16. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert férfi, és fel tudja fogni, hogy a nem, az nem. Én nem is vagyok jóképű, de nyilván próbálkozom lányoknál, de ha normálisan, korrekten mond nemet, egy pillanatig nem haragszom rá. Jó, nyilván, szarul esik, meg sajnálom, de én személy szerint nem utálom meg azokat, akik elutasítottak. Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy görög félisten, nem jöttem be nekik, kész. Ettől még nem kell egymást elkerülni, pláne nem utálni a másikat. 23/F
2017. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő az akinek van elég önbizalma ahhoz, hogy 1 (2-3-4) visszautasítás ne törje össze, hanem tovább próbálkozzon másoknál, keresse a párját ha már nem ugrik a nyakába. Mi ebben a meglepő?

Ja és pont neki vannak meg azok a tulajdonságai amik az itt síró örökszüzeknek soha nem lesznek.

2017. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
Ez kellene, hogy a normális legyen.
2017. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már annyira megszoktam az elutasításokat, hogy nem is érdekelnek. Jó, nyilván, ha valakivel sokat beszélünk, megkedvelem, és később valamiért mégsem jön össze, az szar. De amúgy meg nem érdekel. Egy pár nap múlva nem is emlékszem rá.
2017. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valakinek nincs szerencséje a szerelemben, még nem dől össze a világ.


A srác valószínűleg békében él önmagában, és nem arra kell a barátnő, hogy önbizalmat adjon neki. Sok ember csak azért akar párt, mert azt hiszi, hogy a kapcsolat minden problémát megold. Na, ez nem így van: gondok továbbra is lesznek, csak lesz, aki megfogja a kezed egy nehéz nap után.


21/L

2017. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Interferencia ***** válasza:
Ez is baj? :D
2017. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!