Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a fiúkkal? /lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annyira elegem van abból, hogy túlságosan is zárkózott vagyok és félénk. Egyszerűen ha van egy srác mondjuk az utcán, aki tetszene, nem merek kb. még megmozdulni se rendesen, annyira odafigyelek arra, hogy mit csinálok. Meg most is például lenne két aranyos srác, mindketten szeretnének velem találkozni (persze nem hülyíteném őket egyszerre), de képtelen vagyok lépni. Nem merek igent mondani a randira egyiküknek sem és le akarom rázni őket direkt emiatt. Tudom, hogy nem merek/-nék elmenni, de még lerázni se merem őket. Nem tudok mit írni, mert már régóta ismerjük egymást, és azóta próbálkoznak, én meg csak halogatom. Szóval én még egy roh@dt randira is képtelen vagyok elmenni!

Most mit csináljak magammal, szerintetek? Hogyan tudnék megváltozni, mert így soha az életben nem lesz senkim, ha így haladok! Annyira elegem van ezekből a "komplexusok"-ból, de nem tudom, mit csináljak! Segítsetek!!!

Előre is köszönet minden normális válaszért! A bunkó és szidalmazó, vagy nem ideillő kommenteket meg légyszi mellőzétek, köszi!

17/L



2013. aug. 4. 18:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedes :) ott nem kell figyelned arra amit csinalsz ;)
2013. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
randi előtt vegyél be rivotrilt, nyugodt leszel, ne aggódj ;)
2013. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
szerintem a netes ismerkedést mindenképp mellőzd, ha randira kerülne sor arra se mernél elmenni! egyszerűen ne izgulj és menj el a randira hiszen csak így fogod megtanulni kezelni az ilyen helyzeteket ha "gyakorlod" :)
2013. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

na hát én 22 éves létemre nem jutottam ki ebből :D

azokkal nagy keservesen elmentem, akik nagyon tetszettek... de nemet mondani képtelen vagyok, így bújkáltam már vagy 100 pasi elől életemben, még volt hogy haverral kamuztam inkább hogy járunk csak lekopjon :D

de volt hogy elutasítottam olyat is, aki tetszett volna... vagy egyszerűen nem maradtam vele kettesben, kerültem nehogy legyen valami.

kb. nem merek ránézni arra a pasira aki bejön.

most pl. 3 pasi nyaggat találkozásokkal ,győzöm őket kerülni, egy 4. tetszik, de az meg nem konkrét és nem kezdeményez... szóval unom és utálom magam.

átérzem a helyzeted

szerintem én is örökre kapcsolat nélkül maradok.

2013. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

A netes ismerkedéssel az lehetne a baj, hogy egy idő után ott is el akar majd hívni a fiú valahová.:/

A rivotrilhoz meg inkább nem szólok semmit. :D

2013. aug. 4. 18:05
 6/25 anonim ***** válasza:
pedig nem rossz.
2013. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. ne így fogjátok fel, élőben a legkönnyebb beszélgetni, flörtölni :) csak kell 1 kis idő míg belejöttök, senkinek nem megy elsőre :) de ha gondoljátok írjatok és próbálok segíteni ;)
2013. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát köszi 4-es! Akkor tényleg átérzed a helyzetem. :(
2013. aug. 4. 18:07
 9/25 A kérdező kommentje:
7-es köszi, de hogyan lépjem át ezt a "küszöböt", hogy nem merek igent mondani egy talira sem ?
2013. aug. 4. 18:08
 10/25 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak fogd fel úgy a dolgot,h. miért ne?? mit veszítesz? menj el az egyikkel, addig is gyűjtöda tapasztalatot és ha balul is sül el akkor már tudod,h. a másiknál,h. ne viselkedj :) legyél laza!
2013. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!