Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hallo :) L24 érdemes-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pepi028 kérdése:

Hallo :) L24 érdemes-e írnom a srácnak? Amúgy nem vagyok nagyon szerencsétlen de ez most nagyon foglalkoztat. Történet: (röviden tömören)

Figyelt kérdés

Dating App

November vége óta írtunk egymásnak.

1.randi hidegben 40 perc séta. Kérdezte van-e esélyem nálam, írtam neki szeretnék veled többet találkozni.

2.randi nalam volt, Corona miatt minden zárva és hideg van, csak teaztunk és beszélgettünk. Később írta, milyen jó velem, hogy mindenről lehet beszélni. És, hogy ez volt a 2.randink.

3.randi megint nálam(ónos esőben jött át) netflix minden oki, egyszer csak felalt mondja elmegy, ő ilyen inkább többször jönn.

Semi nem volt köztünk.. Ami nem is zavart, gondoltam vissza húzódó.

4.randi séta folyó parton, van minden hihi meg haha.. Elmentunk együtt bevásárolni,az én dolgaimat is kifizette pedig nem akartam.

Ezek után sem volt semmi.. Én próbálkoztam megteni az első lépéseket..

Aztán írtam neki, mik vagyunk? Erre a srác, csak barátok..

En-nekem tetszel, és nem úgy mint barát.

Erre ő - jó ember vagy nagyon de mint barát.

Oki helló barát zóna..

Nem jártam még így, és nem is csináltam pasikkal ezt, mert sztem nem szép dolog.. Hiú reményeket táplálni.. Na szuper

Azt hittem végre találtam valaki akivel, lehet valamit elkezdeni..

De kérdem..irjak meg neki valamit? Azóta nem írtunk semmi, de hiányzik a társaságga..

Vagy inkabb hadjam es nevesztegeseem az időmet ilyenekre.


Több velemenyt jó lenne meghallgatni.

Köszönöm



2021. febr. 5. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így megmondta a tutit, akkor szerintem kár erőltetni 🤷‍♂️
2021. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd.
2021. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Csak nehezitened hogy elszakadj tole
2021. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert hagyd, mert ha baratok maradnatok, neked ugyis rosszulesne, hogy nem tekint rad nokent. Es az eltunese nem veletlen. Nyomaszto szamara ez a helyzet, hiszen o ezen nem tud valtoztatni.
2021. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Igazatok van.

2021. febr. 5. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert fel a fejjel. Nem hiba van benned, de a kolcsonos kemia nagy szerencse. Majd eljon.
2021. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!