Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak szimplán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szimplán szerencsétlen vagyok a szerelemben és a pár keresésben vagy van más is emögött ?

Figyelt kérdés
Az utolsó 4 éves kapcsolatom óta nem igazán jött össze új kapcsolat. Körülöttem mindenki hüledezik, hogy ilyen kedves, aranyos, csinos, értelmes nő és nincs senkije illetve, hogy már babám kellene legyen. Ez utóbbival mondjuk én is egyetértek. Viszont sajnos az elmúlt években valahogy mindig olyan férfiakat fogtam ki, hogy amikor ott voltam, akkor nem kellett nekik a kapcsolatunk ilyen - olyan okból. Igazából sosem én voltam az ok, hanem mindig valami külső tényező. Messzi munka, szülő elvesztése miatti depresszió és stb. És valahogy mindig az van, hogy végülis ezek miatt elszakadt a kapocs idővel. Ráadásul pont akkor, amikor érzelmileg már nagyon benne voltam. Aztán jött nálam egy kiábrándulási, lebeszélő szakasz, hogyha visszatérne ne legyen folytatás. Mondanom sem kell, utólag mind szeretett volna visszatérni. Tele volt bocsánatkérő, megbántam üzenetekkel a padlás... De ekkor már ezek az emberek nem érdekeltek, mert csalódtam bennük, már addigra nem volt meg az a tűz sem. Szóval mindet elküldtem a fenébe, mert úgy voltam vele, hogy, aki elsőre nem maradt vagy tartott ki mellettem, az nem lehet az igazi. Szerintetek velem lehet a baj? Sokat gondolkozom ezen mostanában, hogy tényleg szinte mindenkinek van valakije, én meg egyedül sétálok az utcán és hiába néznek meg a férfiak, semmit nem érek vele. Igazából lehet az a bajom, hogy túl beleélős, lelkizős, túl jóindulatú és valószínűleg kicsit naiv is vagyok és talán túl őszinte is. De ez vagyok én. Igazából pont emiatt nem akarok ezen változtatni, mert akkor már nem az nézne vissza rám a tükörből, aki valójában vagyok. Csak elég rossz érzés, hogy pl ma is lent sétáltam és tényleg mindenkit a párjával láttam és igaz megnéz sok férfi, de ezzel igazából sokat nem érek, ha egyébként foglaltak, aki még nem az, abból meg mindig a problémás eseteket fogom ki. Ne haragudjatok, ha hosszúra sikerült. Amúgy mostanában azon gondolkodtam, ha nem találok senkit, belevágok egyedül a kisbaba projektbe, mert félek, hogy kicsúszok a lehetőségből. Ez elég rémisztő.

2021. ápr. 10. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán szerencsétlen vagy benne. Én ugyanígy vagyok ezzel férfiként.

Aki nekem tetszik annak én nem kellek, akinek meg én tetszem az nekem nem jön be valamiért.

Lehetőségem sem sok van ismerkedni, netes ismerkedést meg tudjuk milyen, nem működik, el lehet felejteni.

Én azt mondom amit te is, hogy ha valakinek nem kellettél elsőre , akkor jobb is ha nem kezded vele újból. Felesleges. Ha az ember akar valakit, akkor ahoz ragaszkodik foggal-körömmel.

Változnod sem kell, meg nem is tud az ember, úgyhogy hülyeség ezen gondolkozni. Így alakult és kész.

De a jövő még előtted áll, és lehet bármi, de tényleg!

Hogyha ez a gyerek vállalás lesz egyedül, akkor az.

Viszont jól gondold át mivel jár egy gyereket egyedül felnevelni. Anyagilag, érzelmileg, úgy hogy senki sem támogat...nem egyszerű. Főleg az érzelmi része.

Illetve az hogy a gyerek apa mintát sem fog látni. Neki sem lesz könnyű, valószínűleg kihat az egész életére. Ezért ezt át kell gondolni. Mert ez a dolog nem csak magadról szól. Informálódnék a helyedben olyanoktól akik így nőttek fel.


Ja hát a párokat meg én is irigylem mikor kéz a kézben sétálnak, összebújnak, csókolóznak... Ki nem..😆

2021. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!