Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő, ha szimplán csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha szimplán csak baromi szerencsétlen vagyok a szerelemben?

Figyelt kérdés
Sok lánynak bejövök, a külsőm teljesen rendben van és a személyiségem sem olyan elcseszett, bár azon kétségtelenül van még mit javítani. Na de a lényeg, hogy nem az a típus vagyok, akiről azt gondolnák ,hogy huszonévesen nem volt még párkapcsolata, sőt, szinte mindig azt hiszik, hogy ez nekem simán megy(talán mert elég jó anyagi körülmények között élek), és csodálkozva néznek, amikor mondom, hogy nincs barátnőm. Hát pedig ez a kemény igazság, az persze igaz, hogy én nem egy kapcsolatra vágyom, remekül megvagyok nélküle, önmagában egy párkapcsolat(ahol nem vagyok szerelmes a másikba) engem nem tenne boldoggá, csak lefárasztana, épp ezért, csak olyan lánnyal tudnék így összejönni, akit tényleg igazán szeretek, vagy legalábbis van egyfajta fellángolás és azt érzem, hogy tudnám szeretni. Nos ezzel csak az a probléma, hogy eddig igen kevés ilyen nővel találkoztam és azok is foglaltak voltak, vagy egész egyszerűen csak nem akartak párkapcsolatot. Most is megismertem egy lányt, akihez erőteljesen vonzódom és szimpatikus is, elhívtam találkozni, igent is mondott, már kezdtem örülni, hogy végre szerencsém lesz, aztán azóta már jó pár hónap eltelt é nem lett a találkozóból semmi, sosem ért rá(bár elvileg még mindig szeretne találkozni, csak nincs rá ideje), én kitartó vagyok, akár évekig is tudnék várni egy lányra, ha tudnám ,hogy van jövője a dolognak, de alapvetően azt tapasztalom, hogy ha valaki hónapokon keresztül nem tud találkozni, az valószínűleg nem is akar(legalábbis magamból kiindulva, mivel én is elég elfoglalt vagyok,de ha valaki tényleg fontos, arra időt szakítok legkésőbb néhány héten belül). Na mindegy én erőltetni nem fogok semmit, majd spontán alakul, vagy lesz valami vagy nem, már megszoktam a kudarcokat, így egyre kevésbé visel meg.

2016. aug. 14. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Valóban sok szerencse kell ahhoz, hogy rátalálj az igaz szerelemre, de szerintem nem kell erre ennyire rágörcsölni. :) Ismerkedj, érezd jól magad a bőrödben és előbb-utóbb te is találsz majd valakit magad mellé.
2016. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem görcsölök rá, mondom évek telnek el úgy, hogy remekül elvagyok, csak a barátaim, családtagjaim állandóan felhívják rá a figyelmet, hogy "Hogyhogy még mindig nincs barátnőd?" és ilyenkor elgondolkozom, hogy tényleg Hogyhogy?


Nem tudom amúgy, hogy másoknak ez hogy jön, bár igaz ami igaz, a legtöbb kapcsolat amit magam körül látok pusztán érdekről szól és köze nincs a szerelemhez, ilyenre nekem nincs szükségem.

2016. aug. 14. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben mindig azzal szoktam érvelni, hogy jobb nekem egyedül, mintsem azért legyek valakivel, mert félek a magánytól. :D

Amúgy, jobban jártál te is azzal, hogy nem bonyolódtál bele te is egy hasonló "érdekkapcsolatba". :)

2016. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha nagyon bejönnél neki, szakítana időt a találkozóra...Hacsak nem karanténban van már hónapok óta..
2016. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!