Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyik fél sem mer közeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyik fél sem mer közeledni, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor kocka el van vetve...
2016. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az egyiknek legalább egy kicsit meg kell emberelnie magát.
2016. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha egyik sem fog akkor b**aszhatjátok
2016. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor nem fognak összejönni egymással.
2016. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az exemmel ugyanebben a helyzetben voltunk. Négy hónapig kerülgettük egymást mert én azt szeretem ha a pasi kezdeményez ő meg viszont beszari volt(megjegyzem én is az voltam, de egyértelműen jeleztem hogy kedvelem) A végén az lett, hogy besokalltam elegem lett a totojázásból és végül én csókoltam meg őt.
2016. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hehe :)
2016. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem adj egyértelmű jeleket a pasi felé. Ha te vagy a csaj.

Ha te vagy a FÉRFI! Akkor vegyél szépen erőt magadon és kezdjél végre valamit. De ez az élet minden területén így van. Csak úgy fogsz elérni valamit ha teszel is érte.

Ez minden egyes dologra igaz. Nagyon leegyszerűsítve:

Ha nem teszel egy lottót soha nem fogod megnyerni a főnyereményt. Ha teszel, megadtad magadnak az esélyt. Persze a kudarc mindig benne van. Ha nem nyírod le a füvet otthon, nem lesz szép gyepszőnyeged. Hát tegyél érte, láss hozzá. Ha nem indulsz munkát keresni, sosem lesz munkát. Ha nem teszed bele az élesztőt a tésztába sosem lesz szép nagy kalácsod.

2016. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én már "szemeztem"vele,de mégse lépett.
2016. febr. 22. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100 év magány
2016. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legyél még egyértelműbb. Szemezz feltűnőbben. És mosolyogj is hozzá, kacérkodj a tekinteteddel. Ne csak bámuld meredten. Össze fog az jönni ;)

Figyelj, ha mégsem akkor szépen odasétálsz hozzá és kedvesen annyit mondasz neki:

Na mire vársz még? :)

2016. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!