Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már több mint 2 hete írogatok egy úgymond "társkeresőn", hihetetlenül jókat beszélgetünk, szimpatikus, jól néz ki, amiket írt, abból arra következtetek hogy ő is kedvel engem. Lényegében egy városban lakunk, mégse hozta fel eddig, hogy találkozhatnánk vagy akár randizhatnánk. Nekem valami azt súgja hogy valamit titkol. Rossz előérzetem van vele kapcsolatban, bár azt nem tudnám megmondani hogy miért, de azt érzem hogy rejteget valamit előlem. Lehet hog nincs igazam, de ilyen helyzetben mit érdemes csinálni? Meddig várjak?
2015. szept. 23. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet egy kopasz 50 éves, elhízott fószer.

Egyet tehetsz, ha érdekel, rákérdezel, kérsz te egy találkát.

2015. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!