Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt a neten, randiztunk, jól elvoltunk, csak akkor mondta el hogy 2 hónapja lett vége a 2 éves kapcsolatának ( nekem meg 3hónapja a 2 és fél éves kapcsolatomnak) és azt mondta szívesen megismerne még jobban, de egyenlőre nem kell neki komoly kapcsolat, idén nem...talán jövőre. Mit tegyek? keressek mást vagy fűzzem még?
2010. dec. 9. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit ér neked ő. Gondolkozz el rajta... Ha a próbálkozás mellett döntesz ne várj rá hónapokig, 1 vagy max 2 hónapot, ha nincs semmi új, biztató jel, akkor keress mást.
2010. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából sokat jelentene, mert tényleg...csak...
2010. dec. 9. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok mint te, én eddig 2 hete várok... Meglátjuk meddig bírom...
2010. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de egyenlőre nem kell neki komoly kapcsolat, idén nem...talán jövőre."

Most erre mit lehet mondani?! Aki ilyen dumával jön, az vagy sík hülye, vagy nem tetszel neki.

Szabvány lekoptató szöveg, "nem tetszel, de barátnak még jó lehetsz"...

jövőre... Mi változik jövőre?! Mi változna, az, hogy talál valami palit, aki jobban tetszik neki, és akkor azt mondhatja, "bocsika, de van barátom"...

2010. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez a legszarabb lerázós duma, mert egy gyors kikosarazásnál csak pofára esés van és lehet tovább állni, de ebben az esetben végigtörli velem a képzeletbeli padlót 1-2..hónapig és csak utána enged el... :S
2010. dec. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!