Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnél, kiszakadt a gumi és a fickó beleélvezett a nőbe. A lány 72órásra allergiás mit kéne tenniük? Fiatalok, tudom hogy szólni kéne a szülőnek de ez nem az én ügyem, csak megkért hogy kérdezzem meg itt. Köszönöm a segítséget.
2011. ápr. 26. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Látta valaki a csajt bemenni a házba?

Ha nem, akkor zacsit a fejére, és mehet a szelektívbe..

Ezen ne is gondolkodj!

2011. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Többféle sürgősségi tabletta van, nem tudom melyikre allergiás. Biztos van olyan, amelyikre nem.
2011. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
menjenek nőgyógyászhoz.
2011. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze, csak megkért, mert ő nem tud regelni. Értem. ;)


Olyan nincs, hogy a csaj allergiás erre a tablettára.

1: Honnan tudja?

2: Elképzelhetetlennek tartom, mert gyakorlatilag női hormonokat tartalmaz irgalmatlan mennyiségben. Nőként hogy lehet allergiás a női hormonra???

3: Mi az, hogy allergiás? Kiütést kap tőle? Hát basszus, lesz pár pöttye, de nem lesz terhes.


Irány a nőgyógyász, az majd eldönti, hogy mit lehet ilyen esetben tenni!

2011. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kajak nem én vagyok az:D hát nem itt ülnék ebben biztosak lehettek.. annyi volt hogy ex bnőm felvett msnre segítsek már neki, mer a barátnőjével ez van.. én meg ide írtam be :D
2011. ápr. 26. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kikell dobni az utcára, és mintha nem is ismernéd, ja és fenyegesd meg egy pofonnal, hogy tudja mi vár rá, ha gyerektartásért követelőzik...
2011. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menjen nőgyógyászhoz!

Ha tényleg csak a tabbletta valamely összetevőjére allergiás, akkor találhatnak olyat, ami jó lesz neki is.

Ha nem szedhet hormon tartalmú fogamzásgátlót, akkor nem vehet be 72 órás tablettát sem.

Ezt csak doki tudja eldönteni!

2011. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már tárgytalan igazából, elmondtam amit tudtam nekik aztán csá nem is érdekel:) Köszönöm a válaszokat!!
2011. ápr. 26. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!