Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell közeledni egy ilyen titokzatos lányhoz? Vagy eleve bukott ügy az egész?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom barátnője pár héttel ezelőtt meghívott egy lányt a baráti társaságunkba akit egyszerűen nem tudok hova tenni. Nem sokat beszél inkább másokat beszéltet hogy neki ne kelljen. Ha mégis rá terelődik a szó akkor finoman hárít. Konkrétan nem tudunk róla semmit sem de úgy tűnik ez a többieket nem érdekli. Úgy viselkedik mintha minden mindegy lenne neki. Állandóan nyugodt és szinte semmi érzelem nem vehető ki az arcából. Az látszik hogy jól elvan velünk de szerintem nem igazán érdekelné ha mostantól nem hívnánk magunkkal sehova. Amúgy nagyon szép, csinos lány az öltözködésében sincs semmi különös azt leszámítva hogy valami csengő félét hord a nyakában (mint ami a macskáknak szokott lenni a nyakörvükön). Múltkor rákérdeztem hogy miért hordja mert elég furcsának találtam de konkrétan úgy csinált mintha nem is kérdeztem volna semmit. Szimplán átnézett rajtam. Igazából nagyon bosszantó a viselkedése és teljesen ellentéte az összes eddigi barátnőmnek de mégsem bírom kiverni a fejemből. Folyamatosan azon gondolkozom hogy vajon miért ilyen vagy hogy ez csak egy álarc hogy ne bántsák meg.
2016. febr. 10. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen nőismerősöm. Minden párkapcsolatában egy idő utána férfiak megunják, hogy SEMMILYEN pozitív visszajelzést nem kapnak tőle, mindenre ugyanazzal az unott arccal reagál. Soha nem lehet tudni, hogy mi játszódik le benne, mit érez, mit gondol. A férfiak megőrülnek tőle egy idő után, több párja is impotens lett mellette.

Pedig amúgy nagyon csinos lány, csak ez az állandó érdektelenség az, ami elsőre titokzatosságnak tűnik, de egy párkapcsolatban már végtelenül idegesítő.

2016. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Kb ezzel azt akarom elérni, hogy hagyjatok békén emberek.
2016. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha azt akarja hogy békén hagyjuk akkor miért jön el állandóan ha elhívjuk valahova?
2016. febr. 10. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert totál magánakvaló sem akar lenni. Neki is szüksége van a társaságra, de megnyílni már nem fog.
2016. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!