Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha beleszerettem egy gazdag elkényeztetett fiúba, pedig nem akartam?

Figyelt kérdés

Komplikált a dolog. Engem nem érdekel a pénz, sőt eleinte kirázott a hideg a sráctól, az ég egy adta világon semmit nem akartam tőle, azt hittem, tipikus egoista ficsúr aki mindenkit lenéz. Azonban ahogy megismertem kiderült hogy teljesen félreismertem, tök normális, kedves, barátságos, elkezdett udvarolni nekem, én elutasító voltam, de nem adta fel, küzd értem, pedig szinte minden lány vele akar járni, mert elég kigyúrt is meg vagány motorja van, ő mégis már egy ideje csak velem foglalkozik. Beleszerettem pedig nem akartam, ő erről mit sem sejt, azt hiszi, esélye sincs nálam, de talán jobb is így. Én egyszerű ,szerény lány vagyok, hozzám nem ilyen fiú való, biztos rám unna és hamar lecserélne valaki másra.

Ő 20 éves én 19.


2016. jún. 25. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd kiszeretsz belole mikor meglatod micsoda tirpak
2016. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem,akkor megérdemled.
2016. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a teendő??? Döntsd el akarsz-e tőle valamit vagy nem,és ennek megfelelően viselkedj vele.

Amúgy az is elég tirpák dolog,hogy valakit kizárólag az anyagi helyzete alapján ítélünk meg! Most ha kedves a srác akkor azért nem adsz esélyt,mert van pénze??? Ha gáz van vele,idővel úgy is kiderül,de a szegény fiúknál is ugyanez van,,,

2016. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!