Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen tényleg csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen tényleg csak ilyen kiégett, abnormális embereket találni? Vagy csak én vagyok a szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, hogy bár elég szánalmas, de itt (is) próbálom épp megtalálni az igazit. Otthonról dolgozó férfi vagyok kevés baráttal, nincs időm túl sokat kimozdulni, ezért nekem ez egy jó társkeresési forma... lenne.

A gond az, hogy normális nővel nem hozott még össze a rendszer, pár példa:


- bosszú megcsalást akar, mert összeveszett a párjával (nyilván utólag derült ki)

- az első randi tökély, aztán a másodikon mintegy lazán megejti, hogy rengeteg emberrel volt már együtt főleg egyetem alatt, és kb. mindent kipróbált már a szexben (értsd: elhasznált rongy vagyok, most keresek balekot, aki hajlandó teherbe ejteni)

- még randi előtt hosszú telefonbeszélgetés alatt közli, hogy nagyon fontos szerepet játszik az életében a szex, és hogy miket akar majd kipróbálni (pl. leszop az asztal alatt, miközben a pincértől kaját rendelek)

- nagyon ügyesen beállított képeket tölt fel, főleg arcról, mert az még vállalható, aztán mikor odamegyek, konkrétan egy bálna vár

- közli, hogy van rá amúgy még másik 3-4 komoly jelentkező, és eddig bár én viszem a prímet, de most még bizonytalan (és akkor ne üss meg nőt)

- csinos is, értelmes is, aztán kiderül, hogy 5-ik éve nem volt már senkije, mert ő az igazira vár

- erősködik, hogy ne húzzak gumit, mert ő anélkül szereti, meg higgyem el, hogy szedi a tablettát. Nem sokkal előtte mondta el, hogy ha teherbe esne (bár nem akar!), akkor már nem vetetné el a gyereket, mert nagyon gyereklázban ég (wtf??)


Másnak vannak hasonló tapasztalatai, vagy csak én vagyok ilyens szerencsétlen?



2021. máj. 2. 07:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj kérdező, de ez nagyon komikus. 😂
2021. máj. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Az életem egy komédia! Lehet felismeri ezt a Tinder?
2021. máj. 2. 08:02
 3/49 anonim ***** válasza:
71%

Én rengeteg tipussal találkoztam ezek közül ott :D

A bálna helyzet a legrosszabb, én sosem hittem volna hogy velem ilyen megtortenhet... de megtörtént.

Alapszabály tinder randin gumi kötelező.

2021. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
85%
Vagy csak alapjáraton is ilyen emberekkel van tele a világ. Nézd a jó oldalát, legalább nem hagynak unatkozni. 😁
2021. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
81%
Kérdés, hogy te mit keresel ott, ha rád ezek nem igazak. Elvileg 30 éve házasnak kéne lenned, nagy házzal, autóval, 5 gyerekkel. Lehet, hogy te is "kiégett, abnormális ember" vagy, és kissé túlzóak az igények?
2021. máj. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
95%

"- az első randi tökély, aztán a másodikon mintegy lazán megejti, hogy rengeteg emberrel volt már együtt főleg egyetem alatt, és kb. mindent kipróbált már a szexben (értsd: elhasznált rongy vagyok, most keresek balekot, aki hajlandó teherbe ejteni)


- csinos is, értelmes is, aztán kiderül, hogy 5-ik éve nem volt már senkije, mert ő az igazira vár"


Most akkor mit is akarsz???

2021. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
5: elvileg 30 múltam nem sokkal. Miért kéne ennyi idősen nekem nagy ház meg 5 gyerek, és ha ezek megvannak, miért kéne tindereznem? Vagy hogy most mi van?
2021. máj. 2. 08:23
 8/49 A kérdező kommentje:
6: hát nem téged az már ennyiből kiderült. :))
2021. máj. 2. 08:24
 9/49 anonim ***** válasza:
91%
Ja már annyira el vagy keseredve, hogy itt is ismerkedni próbálsz? Megkérdeztem, hogy mi a megfelelő, ha az előélettel rendelkező, szexelgető és az igazira váró csaj közül egyik se jó. Legyen szűz meg végzetasszonya is?
2021. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
22%
En eleg tehetos vagyok, megsem talalok igazi part, szinte minden no qrva... (egyszeruen nem talalom a kivetelt en sem..)
2021. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!