Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen tényleg csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen tényleg csak ilyen kiégett, abnormális embereket találni? Vagy csak én vagyok a szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, hogy bár elég szánalmas, de itt (is) próbálom épp megtalálni az igazit. Otthonról dolgozó férfi vagyok kevés baráttal, nincs időm túl sokat kimozdulni, ezért nekem ez egy jó társkeresési forma... lenne.

A gond az, hogy normális nővel nem hozott még össze a rendszer, pár példa:


- bosszú megcsalást akar, mert összeveszett a párjával (nyilván utólag derült ki)

- az első randi tökély, aztán a másodikon mintegy lazán megejti, hogy rengeteg emberrel volt már együtt főleg egyetem alatt, és kb. mindent kipróbált már a szexben (értsd: elhasznált rongy vagyok, most keresek balekot, aki hajlandó teherbe ejteni)

- még randi előtt hosszú telefonbeszélgetés alatt közli, hogy nagyon fontos szerepet játszik az életében a szex, és hogy miket akar majd kipróbálni (pl. leszop az asztal alatt, miközben a pincértől kaját rendelek)

- nagyon ügyesen beállított képeket tölt fel, főleg arcról, mert az még vállalható, aztán mikor odamegyek, konkrétan egy bálna vár

- közli, hogy van rá amúgy még másik 3-4 komoly jelentkező, és eddig bár én viszem a prímet, de most még bizonytalan (és akkor ne üss meg nőt)

- csinos is, értelmes is, aztán kiderül, hogy 5-ik éve nem volt már senkije, mert ő az igazira vár

- erősködik, hogy ne húzzak gumit, mert ő anélkül szereti, meg higgyem el, hogy szedi a tablettát. Nem sokkal előtte mondta el, hogy ha teherbe esne (bár nem akar!), akkor már nem vetetné el a gyereket, mert nagyon gyereklázban ég (wtf??)


Másnak vannak hasonló tapasztalatai, vagy csak én vagyok ilyens szerencsétlen?



2021. máj. 2. 07:47
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
86%

‘ közli, hogy van rá amúgy még másik 3-4 komoly jelentkező, és eddig bár én viszem a prímet, de most még bizonytalan (és akkor ne üss meg nőt)‘


amugy nekem ez a kedvemc reszem. ebbol eleg jol lejon, hogy a kerdezo egy frusztralt, ingerult allatt, ha mar ennyitol idegbe jon.

jaa hogy csodalkozol, hogy a top csajok nem csak veled, kozepszeru senkivel ismerkednek? mit is szoktatok ilyenkor mondani a noknek?! ‘ne csodalkozz, ha csak egy alfa uritotartalya vagy 3 masik mellett’.. hat visszanyalt a fagyi, ugye?

2021. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
De hagyjuk már ezeket a "magas" elvárásokat. Ha nekem vannak bizonyos szempontjaim, amit minimálisan elvárok a másiktól, akkor mégis miért kéne ebből lejjebb adnom? Ha nem találom meg a párom (beszédes szó, nem az első szembejövőre vagy a megalkuvásra utal), akkor miért ne várhatnék rá akár 5 évet is? Lehet az a csaj lett volna a kérdezőnek az igazi, de csak azért elhajtotta, mert jaj már 5 éve nincs partnere. A másiknak meg túl sok volt, az is baj. Aztán kiírja ezt a hülye kérdését és csodálkozik, ha kiosztjuk a francba.
2021. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
32: az a csaj 5 éve nem volt párkapcsolatban, mert ő az igazira várt. Én mindössze másfél éve, de ez nem azt jelenti, hogy nem értem nőhöz. Kérlek, hogy ne reagálj erre a fogyatékosra, mert szándékosan provokál.
2021. máj. 2. 12:52
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

‘ Én mindössze másfél éve, de ez nem azt jelenti, hogy nem értem nőhöz. Kérlek, hogy ne reagálj erre a fogyatékosra, mert szándékosan provokál.‘


aha, szoval az oke, ha te kapcsolaton kivul dugsz ossze-vissza, de ha egy no teszi, akkor ‘elhasznalt rongy’ ugye? huzod a szad, hogy hasznalt punci, de a te farkad ugyanugy hasznalt. szanalmas, hogy nem tudsz erdemben reagalni arra, ha ramutatnak, miert vagy gyoker, helyette inkabb trollozol meg fogyatekosozol, de egy ertelmes valszt nem lattunk meg itt toled.

2021. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, elfelejtettél átjelentkezni a másik fiókodba.


"Egy: Én nem a kérdező vagyok, tehát ne moss össze vele. Én sem értek vele egyet mindenben."


De közben mindkettőtöknek másfél éve nem volt párkapcsolata.😂🤔

2021. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
46%
Huh megjöttek az elkeseredett megcsalt dagi nők... jajj nekünk. Fáj az igazság kedveskéim?
2021. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
74%
Melyik igazság fáj? Hogy belőletek még a dagi elkeseredett nők sem kérnek? :((
2021. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
36: saját kommentjeire válaszolgat, egyedül csinálja :))
2021. máj. 2. 14:52
 39/49 anonim ***** válasza:
78%

"még randi előtt hosszú telefonbeszélgetés alatt közli, hogy nagyon fontos szerepet játszik az életében a szex, és hogy miket akar majd kipróbálni (pl. leszop az asztal alatt, miközben a pincértől kaját rendelek)"


őt válaszd. Feleségnek való.

2021. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg ilyen emberek vannak a tinderen. Mit vártál őszintén? Mind a két nem kb. ilyen. Biztos van kivétel, csak nem a tinderen.
2021. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!