Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen tényleg csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen tényleg csak ilyen kiégett, abnormális embereket találni? Vagy csak én vagyok a szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, hogy bár elég szánalmas, de itt (is) próbálom épp megtalálni az igazit. Otthonról dolgozó férfi vagyok kevés baráttal, nincs időm túl sokat kimozdulni, ezért nekem ez egy jó társkeresési forma... lenne.

A gond az, hogy normális nővel nem hozott még össze a rendszer, pár példa:


- bosszú megcsalást akar, mert összeveszett a párjával (nyilván utólag derült ki)

- az első randi tökély, aztán a másodikon mintegy lazán megejti, hogy rengeteg emberrel volt már együtt főleg egyetem alatt, és kb. mindent kipróbált már a szexben (értsd: elhasznált rongy vagyok, most keresek balekot, aki hajlandó teherbe ejteni)

- még randi előtt hosszú telefonbeszélgetés alatt közli, hogy nagyon fontos szerepet játszik az életében a szex, és hogy miket akar majd kipróbálni (pl. leszop az asztal alatt, miközben a pincértől kaját rendelek)

- nagyon ügyesen beállított képeket tölt fel, főleg arcról, mert az még vállalható, aztán mikor odamegyek, konkrétan egy bálna vár

- közli, hogy van rá amúgy még másik 3-4 komoly jelentkező, és eddig bár én viszem a prímet, de most még bizonytalan (és akkor ne üss meg nőt)

- csinos is, értelmes is, aztán kiderül, hogy 5-ik éve nem volt már senkije, mert ő az igazira vár

- erősködik, hogy ne húzzak gumit, mert ő anélkül szereti, meg higgyem el, hogy szedi a tablettát. Nem sokkal előtte mondta el, hogy ha teherbe esne (bár nem akar!), akkor már nem vetetné el a gyereket, mert nagyon gyereklázban ég (wtf??)


Másnak vannak hasonló tapasztalatai, vagy csak én vagyok ilyens szerencsétlen?



2021. máj. 2. 07:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
24%

20. Nem azt írta a kérdező, hogy nem talál nőt, hanem hogy nem talál az elképzeléseinek megfelelő nőt. Ha jó pasi és magasak az elvárásai, nem fektet meg minden csajt aki kicsit is jól néz ki, akkor neki is évekbe telhet amíg talál olyan partnert, amilyet elképzel. Ez a nők között is gyakori, hogy helyes nő évekig van egyedül, mert inkább nem jön össze a saját maga szemében közepes férfival, hanem vár olyanra, aki tényleg vonzó számára.


"szerinted ez ugy mukodik, hogy van egy vonzo pasi es akkor a no egybol fel akarja magat csinaltatni"

Senki nem írta, hogy ez mindennapos dolog lenne. De mondom még egyszer, ha valaki jól néz ki, sokat ismerkedik, akkor rengeteg hihetetlen dolog megtörténik vele egyéni szinten, egyszer-egyszer. Ahogy te is fogalmaztál kivételes, ritka dolgok. De a nagy számok törvénye szerint néha mégis megtörténnek. Nekem is vannak olyan történeteim, amik hihetetlennek tűnnek sok ember számára, mégis megtörténtek velem. Nyilván aki életében volt 3 emberrel, volt randizni 10 emberrel, annak nincs sok merítése. Ha már voltál randizni 100 emberrel, voltál vagy 30-cal (ezek most csak példák voltak), akkor egyszerűen nagyobb az esélye, hogy belefuss érdekes dolgokba.


A kérdező sehol nem írta, hogy nem pénzes. Ezen kívül ha valakinek van egy bejelentett munkahelye jó fizuval (akár csak mérnök, informatikus, stb) ott nem tudja megtenni, hogy ne kelljen fizetnie sok gyerektartást, ha teherbe ejt egy nőt. Tudom ezt sok férfi megteheti aki feketén dolgozik, de nem mindenkivel ez a helyzet.

2021. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
19: ez az illető (az írni sem tudó 20-as) egy troll, minden topic alatt feltűnik, felismerni a visszamaradott írásképéről. Mindig másnak adja ki magát, egyszer üzletember, máskor elnyomott nő, ahogy a helyzet megkívánja :)). Vélhetően lájokat gyűjt. Miközben ő arról beszél, hogy ki milyen frusztrált, megnézném, hogy milyen ő valójában, aki gyakorin a toplistás helyezésért küzd. Erre vn ideje, kapacitása... szomorú sors az övé, akin még a Tinder se segített :D
2021. máj. 2. 11:32
 23/49 anonim ***** válasza:
88%
Amikor a troll trollt kiált 👏😃
2021. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
78%
#23: Itt az egyeduli troll te vagy.. egyszer egy jol kinezo holgy vagy, utana vallalkozo gazdag pasas ...... dontsd mar el h akk most mivan 😃
2021. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
83%

23 vagyok, de a 20-as nem én ☺


Vicces hogy a kérdező trollozik mikor ezt az elhasznált nőkről szóló mocskolódásait már mindenki jól ismeri, meg a kitalált történeteit, szexfantáziáit ennek a nyomorult incelnek.

2021. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
56%

#22: te ennyire fogyatekos vagy? szarra lettel oltva es rogton azt veszed elo, hogy nem hasznalok ekezeteket 2021-ben egy netes forumon? uristen de szanalmas gyoker vagy:D


mondjuk en sosem adtam ki magam ‘sikeres uzletembernek’ se ‘sajnalnivalo nonek’ szoval valamit osszekever a frusztralt agyad. azt meg elarulnad, milyen LAJKOKAT gyujtok itt? nem facebookon vagyunk, nem tudom, feltunt-e, itt nincsenek lajkok, te vilag luzere szuz nyomorek.

nem csoda, hogy ilyan frusztralt vagy, gondolom, evek ota nem jutott mar szex, ezen sajnos az sem fog segiteni, hogy idejossz rinyalni es a tobbi incel meg bologat neked.

2021. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez a kamu is az övé. Ma még mutatóban se volt egy olyan kérdés se amiben ne a k.rva nőkről lenne szó. Ma még csak olyanok voltak. Vajon ugyanattól? A stílus mindig ugyanaz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
87%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


meg szerintem ez is az o szanalmas picsogasa :D

2021. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
86%

21


Tehát ha a kérdező annyira jó pasi, hogy évekig nem talál magának megfelelő nőt, az teljesen normális, az ő értékeit támasztja alá. De ha egy nőnek nincs pasija évekig, az az ő szegénységi bizonyítványa és mekkora defektes válogatós ribi. Ha meg sok pasija volt értelemszerűen még nagyobb ribi, azt már magyarázni se kell. Jót nem lehet nektek csinálni, de nem baj. Szerencsére a nők nem is akarnak, mert messzire elkerülik a hozzátok hasonló defektes kanikat, mert kilóméterekről bűzlötök.

2021. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%

29.

Egy: Én nem a kérdező vagyok, tehát ne moss össze vele. Én sem értek vele egyet mindenben.


"Tehát ha a kérdező annyira jó pasi, hogy évekig nem talál magának megfelelő nőt, az teljesen normális, az ő értékeit támasztja alá. De ha egy nőnek nincs pasija évekig, az az ő szegénységi bizonyítványa és mekkora defektes válogatós ribi."


Nem. Az előző barátnőm is 1,5 évig volt egyedül, amíg találkozott velem. De mondjuk másfél év megint más, mint 5 év. Nemtől függetlenül. Azért lehet érezni a különbséget.

"Egyedül vagyok 1-2 évet, mert nem rohanok sehová és vannak elvárásaim" vs "Egyedül vagyok 5 évet, mert a tökéletest várom, aki nem létezik"

De amikor már nem találtál párkapcsolatot pár év (kb 1-2) után, miközben kerestél, akkor elgondolkozhatsz alkalmas vagy-e rá, vagy nem-e túl nagyok az elvárásaid. (És megint igaz férfire és nőre is.)


Az meg megint nem mindegy, hogy szexre találsz-e amúgy valakit közben, ha szeretnél, vagy még arra sem. Nőként könnyű külsőre hasonló kinézetű szexpartnert találni, de a férfiaknál ez egyáltalán nem olyan egyértelmű, rengetegen szeretnének, de nem sikerül.

2021. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!