Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett nálam még egy lány sem?

Figyelt kérdés

Már 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm, nem jött még oda senki hogy tetszem neki:(

Pedig ápolt vagyok, nem vagyok ronda sem, kövér sem és alacsony sem, és büdös sem:D

Szóval nem értem mi lehet az oka:(

Én nem hajtottam még egy lányra sem mert nem bírnám elviselni ha elutasítana.


2010. máj. 7. 13:41
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
mondjuk én nem szeretem ha azzal jön oda valaki h "szia tetszel..." üljön le hozzám beszélgetni és legyen spontán az egész. ha első alkalommal tudunk folyamatosan beszélgetni meg hülyülni akkor nálam nyert ügye van.
2010. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
hogy szüljön neked gyereket egy nő, ha még udvarolni sem vagy képes?
2010. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Hogy udvaroljak ha senki nem tanított meg rá?

Te tudnál 5-ös dolgozatot írni a húr elméletből hogyha senki nem tanította és könyved sincs amiből megtanulhatnád?Ez ugyan olyan.

2010. máj. 10. 14:36
 44/49 anonim ***** válasza:
b@szd ki ezt nem tanítják sehol... vááááá istenem... ez nem máson múlik hanem rajtad te szerencsétlen... már ne haragudj h ilyet írok de sztem hanyagold innentől kezdve ezt a kérdésedet mert még 1-2 ilyen választ adsz és téged kinyírnak az agyamentebb válaszolók...
2010. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Már bocs, de van jó pár könyv a "nők becserkésdzéséről" és hasonló útmutatók. Címeket nem tudok mondani, nem keresek ilyen könyvek után, de biztos találsz ilyet ha googlebe beírod, vagy elmész egy nagyobb könyvesboltba (talán nem is kell olyan nagy, ez elég divatos téma mindig... jah és ha nem találod, kérdezd meg az eladót, ha ciki, ha nem ciki)

Amúgy meg legegyszerűbb tanácsot kérni barátoktól, de hát ott vannak a könyvek, keress egyet. De persze végén úgyis tapasztalatból jössz rá hogyan kell, szóval egyszerűen próbálkozni kell. Vagy nézz meg pár csajoknak szóló "romantikus" filmet, sorozatot. Azok is segíthetnek, bár elég sok szemét van bennük néha, de neked nagyon alapok kellenek.

2010. máj. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Hihetetlen vagy. Másoknak szerinted tanítják????? Hogy lehetsz ilyen nyomi?? Ne sajnáltasd már magad...
2010. máj. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Haver, elárulom, mindenkit 3X utasítanak legalább vissza, mire egy csaj összejön. Ez ilyen.

Szerencsétlen vagy és kész.

2010. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

05:55

Nem sajnáltatom magam, csak kérdéseket tettem fel.

Any*d az a nyomi, te csak leszólni tudsz mást, segíteni nem tudsz, akkor meg minek írsz?Rosszindulatú vagy.Ha valaki nem tud valamit megkérdezi, vagy te nem szoktad?Neked minden elsőre sikerül ha nem tévedek és soha semmiben nem vallottál kudarcot, mindent magadtól tudtál már így születtél igaz?

2010. máj. 11. 12:33
 49/49 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kérdező!


Olvasva a kommenteket, kaptál a nyakadba jót-rosszat egyaránt.

Én azt mondom, konzultálj a haverokkal. Ha igaz barátok, ellátnak minden jóval, ebben biztos vagyok. Nem mindenki csajozógép, én sem vagyok az.

Nekem sem volt barátnőm még, ha lesz, biztos, hogy megkérdezek egy-két barátot, mert tudom róluk, hogy komoly kapcsolatuk van már régebb óta.

Nyilván nem lehet mindent az adott kapcsolatra adaptálni máshonnan, de vannak "alapismeretek".

Az elutasítás mindig benne van a pakliban. Ezt nekünk, férfiaknak vállalnunk kell, bizony NEKÜNK kell kezdeményeznünk, NEKÜNK kell odamennünk.

A kérdésedből azt érzem ki, nem azt nehezményezed, hogy nem ment oda egy Hozzád, hanem, hogy semmi jelét nem mutatták a lányok, hogy tetszel nekik.

Hát igen, bátrabban megy oda az ember valakihez, ha a lány mosolyog, vagy szemez Veled. Ezekre az apró jelekre figyelni kell. De ha ez nincs meg, még akkor sincs veszve szerintem semmi, mert előfordulhat, hogy mindketten féltek kezdeményezni. Ekkor Neked kell közbelépni, különben lehet, hogy két egymáshoz illő ember örökre elkerüli egymást.

Legjobbakat!

2010. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!