Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett nálam még egy lány sem?

Figyelt kérdés

Már 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm, nem jött még oda senki hogy tetszem neki:(

Pedig ápolt vagyok, nem vagyok ronda sem, kövér sem és alacsony sem, és büdös sem:D

Szóval nem értem mi lehet az oka:(

Én nem hajtottam még egy lányra sem mert nem bírnám elviselni ha elutasítana.


2010. máj. 7. 13:41
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán nem megy a nőzés, akkor menj el sportolni valamit, ahol sok a lány.

Én pl 15 évesen mikor csajozni akartam, beiratkoztam egy tánciskolába. (Nem mellesleg megtanul táncolni az ember, amit igazán értékelnek a lányok :))Ilyen helyeken sok a csinos lány. :) Lehet ismerkedni, barátkozni, nagy a társaság, lehet együtt szórakozni járni. Ezernyi lehetőség van.^^

2010. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

Nézd, az emlősök evoluciósan úgy fejlődtek ki, hogy a nőstény/nő sokkal többet fektet egyetlen gyerekbe fizikailag, mint a hím/férfi. Ebbe beleértem terhesség, szoptatás, ami alap minden emlősnél, és elég meterhelő.

Ezen túl, ez korlátozza, hogy hány utódja lehet.

Egy hímnek/férfinak meg csak spermáinak kell legyen.

Ezek után ösztönösen a nők jobban megválogatják, hogy kit választanak párnak, és törekednek arra, hogy biztosak legyenek benne, hogy az egy jó pár.

Nekünk embereknek az agyunk elég nagy, hogy legyőzze az ösztönöket, de tudatalatt, akkor is ez mindig ottlesz. A nők nem adják maguk olyan könnyen, mert ha rosszul választanak, akkor "rengeteg energiát elfecsérelnek" egy genetikailag nem a legjobb férfira. És hiába társadalom, óvszer, ez az ösztön a génjeinkbe van kódolva. Szóval egy nőt el kell nyerni valamivel. Amúgy benned is mint férfiban benne kell legyen az ösztön, hogy "nyerni" akarsz, és megmutatni, hogy érdemes vagy a "kegyeire". Szóval szerintem élvezni fogod a dolgot, és a kemény munka gyümölcse mindig édesebb. (Sorry ha nagyon összezavaró volt a biológiás cucc, de igaz).

És ha a csajozásról nem tudsz, meg lehet kérdezni szülőket, vagy unokatestvért, vagy barátokat stb, biztos segíteni fognak és tanácsot adnak.

2010. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
A társkeresőt nem tartom jó ötletnek, mert a nagy többség férfi aki regisztrál, a nők meg csak azért regisztrálnak hogy élvezzék hogy írnak nekik, hogy nőjön az egójuk.
2010. máj. 7. 14:57
 24/49 A kérdező kommentje:
Szóval akiket látok párokat boldogan az utcán ők mind úgy jöttek össze hogy a fiú kezdeményezett?
2010. máj. 7. 15:07
 25/49 anonim ***** válasza:
Mindig a pasik kezdeményeznek.. Huh neked nincs sok tapasztalatod az ÉLETről...
2010. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
szerintem ez kamu kérdés... nem létezik h vki 20 évesen ennyire kasu legyen...
2010. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés, nyugodtan szidjatok csak, én tanácsokat vártam, nem pedig azt hogy milyen szemét egy barom ember vagyok.Az meg jó ember aki csak kihasználja a nőket a szexre igaz?Én legalább nem vagyok ilyen.
2010. máj. 7. 15:20
 28/49 anonim ***** válasza:

Bármennyire is hiszed vagy nem, de sajnállak, amiért 20 éves létedre ilyen tapasztalatlan vagy minden téren. Ahhoz képest, hogy félénk vagy, azt mindenfajta emberi kapcsolatra érted, hogy félénk? Barátaid sincsenek?

Igen, a párok 90%-a úgy jön össze, hogy a férfi kezdeményez.


-Soha nem volt részed visszautasításban, de úgy gondolod, nem élnéd túl.

-Soha nem regisztráltál még társkeresőn, de úgy gondolod, nem megfelelő.


Esetleg ha valamit kipróbálnál az életben, akkor megtudnád, hogy milyen is az, nem pedig csak feltételeznél mindent tévesen.


Senki nem írta, hogy jó ember az, aki mindig csak szexet akar egész életében a nőktől, de akkor megint veled van a baj, ha azt hiszed, kétfajta ember létezik:


Aki beszélni is mer a nőkkel, viszont csak kihasználja őket, vagyis nem olyan mint te

Aki nem mer még csak beszélni sem a nőkkel, ezért nincs kapcsolata, vagyis olyan, mint te.


És igen, olyan is létezik az életben, hogy két ember csak szexel egymással, semmi több, mert ha hiszed, ha nem, de a nők sem mindig csak szerelemre vágynak. Oldalakat tudnék még írni neked, de várom a válaszod.


F/16

2010. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

15:52 Hi5:)


Kérdező: igen, egy balf*sz vagy, nem nyafogni kéne, hanem tenni ellene.

23/f

2010. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

-Soha nem volt részed visszautasításban, de úgy gondolod, nem élnéd túl.

Nem azt írtam hogy nem élném túl, hanem hogy rosszul esne azzal a ténnyel szemben találni magam hogy egy lány elutasít, nem vagyok neki elég jó, ez így rosszul esne.

-Soha nem regisztráltál még társkeresőn, de úgy gondolod, nem megfelelő

Egy barátom regisztrált és ő mondta.

Barátaim vannak, csak a csajozásban vagyok visszahúzódó, úgy gondolom hogy úgy sem tetszenék senkinek és nem kedvelne senki sem.

2010. máj. 7. 15:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!