Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett nálam még egy lány sem?

Figyelt kérdés

Már 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm, nem jött még oda senki hogy tetszem neki:(

Pedig ápolt vagyok, nem vagyok ronda sem, kövér sem és alacsony sem, és büdös sem:D

Szóval nem értem mi lehet az oka:(

Én nem hajtottam még egy lányra sem mert nem bírnám elviselni ha elutasítana.


2010. máj. 7. 13:41
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

Azért mert te választasz a lány dönt!


De tényleg nem árt érdeklődni, és bókolni ártatlanul, és nézni a jelzéseket (pirulás, mosolygás, szemkontaktus,hajdobálás, igazítás )hidd el, ha nem tetszel egy lánynak, akkor az kerüli a tekintetedet és nem mosolyog, vagy csak rövid ideig.

2010. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim válasza:

...nos öregem, ennek sok oka lehet, de ha a külsőddel nincs baj, a hiba máshól keresendő:

1.)Jársz-e társaságba, vagy olyan helyekre, ahol találkozhatsz lányokkal?

2.)Mennyire vagy közvetlen, ill. határozott lányok társaságában?

3.)Akinek ápolt a külseje, nem feltétlenül néz ki jól! Legyen stílusod!


Egyébként meg, a lányok igenis szeretik ha kezdeményeznek náluk. Ehhez mindössze fel kell tudnod mérni, h kinél van esélyed. Jah...és ne legyen büdös a szád... ;-)

2010. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
béna vagy és kész... talán azért mert nem a csajnak kell(ene) kezdeményezni hanem neked... puhap_öcs
2010. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:

Ha barátnőt szeretnél, el kell fogadnod, hogy pasiként "meg kell dolgoznod" érte. Ez alól csak az kivétel, aki vmi úton különösen jó partinak számít csajoknak, és va olyan csaj, aki hajlandó futni utána.

De hidd el, te is sokkal jobban fogod élvezni, ha kemény munka gyümölcseként lesz csajod, mintha, mint előbb említették, a "szádba repülne a sültgalamb".

2010. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

14:14

Nem is ismersz, akkor miért ítélkezel?Ilyen személyiség vagyok, félénk, ez van.Képet nem fogok feltölteni, nem akarom hogy visszaéljenek vele.

2010. máj. 7. 14:28
 16/49 A kérdező kommentje:
Értem, szóval a sült galamb csak a nők szájába repül:)
2010. máj. 7. 14:29
 17/49 A kérdező kommentje:
Azt meg honnan tudjam hogy hogyan kell csajozni?Meg azt sem tudtam hogy a férfinak kell mindig kezdeményezni.Soha senki nem beszélt erről velem, senki nem adott tanácsot.Sok lány szemez velem, néhányan mosolyognak is rám, de ezt nem vehetem egyértelmű jelnek, lehet hogy ha megszólítanám elküldene hogy hülye bunkó vagyok, nem akarom magam ilyen helyzetbe hozni.
2010. máj. 7. 14:38
 18/49 anonim ***** válasza:
így kijelented h te ilyen személyiség vagy és kész de sír a szád h nem volt még csajod... itt a baj h te eldöntötted h te ilyen vagy és kész... ezzel a hozzáállással nem is lesz bnőd sose... változni apukám változni... 14:14 vtam
2010. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az előttem hozzászólókat, szóval bocsi, ha már írták előttem. :)


A nők a magabiztos férfiakat szeretik! Csatold fel a tökeidet, és légy férfi! A puding próbája az evés. Ha nem csajozol, soha nem is lesz barátnőd.

2010. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Iratkozz fel társkeresőre!
2010. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!