Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett nálam még egy lány sem?

Figyelt kérdés

Már 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm, nem jött még oda senki hogy tetszem neki:(

Pedig ápolt vagyok, nem vagyok ronda sem, kövér sem és alacsony sem, és büdös sem:D

Szóval nem értem mi lehet az oka:(

Én nem hajtottam még egy lányra sem mert nem bírnám elviselni ha elutasítana.


2010. máj. 7. 13:41
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

15:56

Ha csak paraszt tudsz lenni akkor ne írj légyszíves, én csak tanácsokat kértem, mindenkinek van hibája, vagy te tökéletes vagy?

2010. máj. 7. 16:00
 32/49 anonim ***** válasza:

Barátaim vannak, csak a csajozásban vagyok visszahúzódó, úgy gondolom hogy úgy sem tetszenék senkinek és nem kedvelne senki sem.



nem nekünk kell feltuningolni az önbizalmadat... ha ez magadtól nem megy akkor már megette a kutya...így gondolod h nem tetszenél senkinek de azért elvárnád h odamenjenek hozzád a lányok... ez a gondolkodás gecc

2010. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hanem reménykedek benne mert más esélyem nincs.
2010. máj. 7. 16:06
 34/49 anonim ***** válasza:
16:03 vagyok... a másik meg az h ha nem vagy kibékülve önmagaddal az ráül az arckifejezésedre, a testtartásodra, az egész kisugárzásodra...
2010. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

A 15:52-es 16 éves létére nagyon okos dolgokat irt bár én is ilyen éltre valo lettem volna ennyi idösen akkor több csajom is lehetett volna.

Amugy én is hasonlo cipöben vagyok mint te de én már probálok változtatni elfogadtam hogy nekem kell kezdeményeznem.Régebben kezdeményeztek nálam azért lányok de én meg elég fafej voltam és nem nagyon vettem a lapot.

Amugy én is azért nem kezdeményeztem sose, mert félek a visszautasitástol vereségként élném meg, egész éltemben oylan voltam eddig hogy nem nagyon viseltem el ha nálam jobb valaki vmiben, nem szeretem a kudarcokat.Az olyanokank mint te vagy én buliban,discoban kell ismerkedni ott felszabadulnak a gátlások egy kis itallal.

2010. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

b-azmeg nem olvasom a sok baromságot h ki mekkora fa_sz !

menyj iratkozz fel valahova 1 társkeresőre ! és ne kezd h 1 baratom monta... nekem is sok mindent mondtak, és ?

én se vagyok a legsexibb , legokosabb de probalok valtoztatni ...

nekem se adtak tanácsot mer ha apámat kérdem : nem ismerem a mai nőket , ha haveromat : asszed én többet tudok nálad ?

ja és ha felmész társkeresőre akk ne gondold h minden csaj akinek irsz avval napokig fogsz irni van akivel irok fél órát és utána a büdös életbe nem is beszélünk ...

2010. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Oké, igazatok van, nekem kell lépnem bármennyire nehéz is ez nekem.

Hogyha egy lány tetszik akkor elég hogyha megszólítom és elmondom neki hogy tetszik?Utána pedig beszélgetünk tovább, ha nem küld el.

2010. máj. 7. 17:10
 38/49 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy kérdés: ez hogy nem kezdeményezett még nálam egy lány sem ez akkor nem azt jelenti hogy ronda vagyok, hanem azt hogy nekem kéne lépnem igaz?Mert erre várnak azok a lányok akik szemeznek velem.
2010. máj. 7. 17:26
 39/49 anonim ***** válasza:
Én tartom magam ahhoz, hogy a lány jelez a fiú felé, bárki bármit mond. Aztán jön az "elbírálás".
2010. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Igen, általában a lányok azért szemeznek egy pasival, mert tetszik nekik. És általában arra várnak, hogy a pasi tegye meg a kezdeményező jelzést. De ha szemeznek veled, akkor nem valószínű, hogy visszautasítanak, hacsak vmit nagyon durván el nem cseszel.

Szerintem nyugodjan kezdj el beszélgetni a lánnyal, aki tetszik, és ha úgy látod pozitívan reagál, bókolj neki, és utalj rá, hogy tetszik, de ne menj túl gyorsan az elején, nehogy elijeszd. De mindenképpen tudasd vele, hogy érdekled, arra nagyon kapók.

2010. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!