Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Volt már olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy a lány kezdeményezett nálatok?

Figyelt kérdés

Hogyan? Örültetek neki? Illetve lányok is válaszolhatnak, hogy bevált-e mikor ők kezdeményeztek? Írjátok le légyszi.


(Csak mert tetszik nekem valaki, ő is kedvel szerintem engem, de mégsem történik semmi. Mit csináljak? Nem akarok ribi lenni, de lemaradni sem róla.)


2010. aug. 12. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Volt.
2010. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
bevallom öszintén nekem csak olyan volt
2010. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én pl szeretem ha egy csaj kezdeményez :)

Bár engem az se zavar ha egy csaj nyomulós...feltéva ha tetszik is nekem :)

16/f

2010. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nálam volt, h a fiú kezdeményezett, én is kezdeményeztem msn-en, de nálam nem jön be az, h én kezdeményezzek! :( :S

20/L

2010. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, még középiskolában, busszal mentem suliba, és mellém ült egy csaj, nagyon jól nézett ki, hosszú szőke haj, szexi testalkat, nagy cicik, helyes arc, és elkezdett beszélgetni velem, hogy hová járok suliba meg ilyenek, aztán nem nagyon akartam vele beszélgetni mert úgy voltam, hogy mit is akarna tőlem egy ilyen szép lány...

Hülye voltam:D Ez kb. 4-5 éve volt azóta köszönőviszonyban vagyunk a lánnyal.

Ilyen konkrét "kezdeményezés" csak ez volt, de voltak még olyanok, hogy egy csaj szemezett velem, mosoly, ez nem tudom hogy kezdeményezésnek számít e.

20f

2010. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Na jó..válaszolok komolyan is, örültem neki és természetesen járás lett a dologból. Apró jeleket adott eleinte, pl állandóan nézett, mindig egy nap többször is akárhol összefutottunk mindig előre köszönt, ha haverokkal voltam csak nekem köszönt nekik nem,nekem pedig imponált, hogy csak engem tüntet ki a figyelmével a többi haver pedig mehet a süllyesztőbe, célozgatott, ilyesmi jelek voltak, habár nem tudom, hogy ez a lányok részéről mennyire kezdeményezés, mert végül is konkrétan én hívtam randira, én smároltam le ..stb de a kezdeti biztatás nagyon sokat segített. Ha az ember figyel a női jeleket soha nem esik pofára. Nem az a tökös legény aki ész nélkül nyomul az csak b@lfasz, mert vaktában lövöldözik, mindig olyan lányra kell hajtani aki érdeklődik az ember felől.
2010. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Egy éve tetszik(nagyon)egy fiú,fel is vettem még anno msn-re,de semmi,komolyan semmi érdeklődést nem tanusított irántam.Eltelt egy év,és még mindig nagyon sokat gondolok rá,és úgy voltam vele,h mostmár nem érdekel...egyre gyakrabban írtam rá msn-en,és utána már ő is rám.Aztán írtam neki sms-t,mire ő felhívott.Aztán én hívtam fel,és mondtam neki h mi lenne ha azt mondanám h találkozhatnánk majd valamikor.Aztán mondta h jó,majd megbeszéljük.Most ő nyaralni van,de majd ha hazajött elméletileg találkozunk,és hidd el,én egy nagyon beszari alak vagyok,de erőt vettem magamon,és nagyon nem bántam meg.Nem veszíthetsz,szal hajrá!!!(=

15/l

2010. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

De pl mikor meglát akkor így köszön: "Szia XY :) " (nevem) Már 1 hete nem találkozunk, és én úgy megörültem neki, hogy úgy köszöntem hogy: "Szia, de régen nem láttalak már :) mi újság van, hogy vagy?" Erre rámnézett és elkezdett mosolyogni + válaszolni. (Ezek biztató jelek lehetnek? :D Gondolhatja hogy tetszik nekem?)Meg még vannak olyan apróságok hogy: nem mer a szemembe nézni csak néha, kérdezősködik hogy melyik suliba járok, mi akarok lenni, merre lakom meg ilyenek.

Mit csináljak? Hogyan tudhatnám, hogy tényleg tetszem neki?

2010. aug. 12. 22:14
 9/20 anonim ***** válasza:
Én speicel egy gyáva féreg vagyok. Megvannak a problémáim, ezért nem tudok nyitni felé. Szükségem van (nagyon erős) jelekre, de jobb ha a lány kezdeményez. Sajnos van ilyen. :(
2010. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Te tetszel neki! Ha nem hiszel nekem kérdezd meg őt.
2010. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!