Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett nálam még egy lány sem?

Figyelt kérdés

Már 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm, nem jött még oda senki hogy tetszem neki:(

Pedig ápolt vagyok, nem vagyok ronda sem, kövér sem és alacsony sem, és büdös sem:D

Szóval nem értem mi lehet az oka:(

Én nem hajtottam még egy lányra sem mert nem bírnám elviselni ha elutasítana.


2010. máj. 7. 13:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Hát:D ha mutatsz egy képet, megmondom h van e vmi baj a külsőddel.:D 16/L
2010. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Neked kellene talán lépni. Sült galamb az nem szeret repkedni!
2010. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Mert talán a srácoknak kellene kezdeményezni?
2010. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
67%

Most komolyan arra vársz, hogy egy csaj felszedjen?

Hát ez nagyon durva. :D

2010. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Én nekem igaz van Barátom, viszont ismerkedni szívesen... :)
2010. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Am jah. igazuk van XD:D én is

pl addig nem lépek, amíg a pasi nem kezdeményez...:D:D

2010. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
ha ilyen béna vagy meg is érdemled!
2010. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
mert úgy sosem tudják meg, mennyire vagy kezdeményező és talpraesett.
2010. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Márpedig ha te nem kezdeményezel, akkor 40 évesen se lesz barátnőd.

A mai világban is az az általános, és elfogadott ha egy pasi kezdeményez. A lányok nem fognak, vagy csak nagyon nagyon ritka esetben teszik. Egyszerűen társadalmilag sokkal kevésbé elfogadott, és a lányok többsége ezért sokkal jobban fél kezdeményezni, meg sokuknak nincs önbizalma a hülye média és plázapik miatt.

Amit ajánlani tudok, ha félsz a visszautasítástól:

amikor tetszik egy lány, próbáld kipuhatolni barátok révén, vagy csak úgy jelek alapján, hogy tetszel-e neki. Vagy ne egyértelműen kezdj rá hajtani, hanem először barátként, és néha adj le neki jeleket, hogy bejön neked, és figyeld, hogy hogyan reagál. Vagy akár egyértelmű dolgokat is mondhatsz, vársz 2 másodpercet, hogy hogyan reagál, és ha nem pozitívan, akkor közlöd, hogy vicceltél.

Én is lepődtem már meg, amikor viccelni akartam valakivel, akkor pozitívan reagált mielőtt közölhettem volna vele, hogy csak vicc volt. Ez elég jó stratégia és nincs sokat veszítened. Szóval hajrá!

2010. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Ez velem is így van, igaz én csak most leszek 18. Én már kezdem feladni. Egy ideig még ott van, hogy "előtted az élet", na de hogy ilyenkorra még egy csók se legyen? Áh... nem. Tudod én elvek szerint élek, igyekszem normális lenni, és azt látom, hogy a legjobb csajokat a tucatgyerekek kapják. Sírnak, hogy nekik normális, meg érzelmes kell, csak az a baj, hogy ezt csak itt teszik, és a discoban meg lefelejtik, nekik úgy látszik, az a normális meg érzelmes, aki odamegy és ráb*sz a seggükre.


Fogsz itt a csajoktól olyan kommenteket kapni, hogy ne áltlánosíts, meg hogy nyugi, van időd, biztos megtalálod az igazit, fiúktól meg olyanokat, hogy kapd össze magad öregem, meg ilyenek. Ezek mind sablonszövegek és olyanok írják őket, akik kapcsolatban vannak és mindig is sikeresek voltak. Persze, én is könnyen osztanám az észt, ha már 14 éves koromban odajött volna hozzám egy csaj, és az adottságaimból kifolyólag megnőtt volna az önbizalmam, csak hát 14 évesen én 10 évesnek néztem ki, úgyhogy a vesztesek mennek a levesbe. Innen üzenem, hogy az ilyeneknek fogalmuk sincs, mi az a frusztráció, amit az az érzés okoz, hogy senkinek nem kellesz, pedig mindent megteszel. Ha érdekel még a véleményem, akkor reklámoznék egy kicsit: www.jasonblogja.blog.hu

Ja és még valami: mindenki azt fogja írni, hogy mivel nem hajtottál még senkire, ezért ne is várj semmit. Én viszont meg tudlak érteni, hiszen mégiscsak a lányok kezdeményeznek jelzésekkel.

Na jöhet a sablonszöveg: Fel a fejjel!(tudom, vigasztaló XD)

2010. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!