Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány a Földön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány a Földön? Csak egy álomvilágot kergetek?

Figyelt kérdés
Csak az álmaimban létezik egy olyan lány,akire,ha ránézek nem a szex jut rögtön az eszembe,hanem nyugalmat,kedvessêget,szolídságot áraszt magából? A szemeibe nézve megdobban a szívem,mintha nem is a földön járnék,hanem lebegnék.Vágynék arra,hogy átöleljem és az egész lényéből a nyugalom,a béke áradna.Egy ilyen álomképet kergetni egy életen át meglehetősen fárasztó és sokszor annyira reménytelennek tűnik.
2013. aug. 14. 07:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:
És ez a lényeg:) De kell is ez a fajta optimizmus:)
2013. aug. 14. 11:55
 82/88 anonim ***** válasza:

# 80:

Akkor így már értem. Amíg nekem is jó volt a kapcsolat, addig én is optimista voltam és osztogattam a tanácsokat. Most már viszont fordult a kocka és inkább csak fogadom azokat.

2013. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:
Valamikor adók,valamikor fogadók vagyunk,nem hinném,hogy evvel gond lenne.
2013. aug. 14. 11:56
 84/88 anonim ***** válasza:

#82es.

Ha éppen nem jó a párkapcsolatod, akkor is tudsz optimista lenni, csak AKARNI kell!

Nem szabad feladni.

2013. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 A kérdező kommentje:
Változtatok rajta,azt tudom tenni:)
2013. aug. 14. 12:04
 86/88 anonim ***** válasza:

Jó egy olyan kérdést olvasni ahol a sok komment ellenére nem ölik egymást az emberek.

Már/még csak 36 éves vagy úgyhogy van még időd megtalálni azt az embert akit keresel,ha ne adj isten mégsem sikerülne,legalább elmondhatod,hogy nem rajtad múlott,bár ez akkor sovány vígasz.

Több ember visel pajzsot mint amennyi nem,de nem mindig olyan nehéz lebontani ám,van,hogy csak egy kicsit kell törődni a másikkal.

Menni kell és ismerkedni,sok szerencsét és kitartást!

2013. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásod.Én magam is felkészültem a savazásra és meglepődve tapasztaltam,hogy annak ellenére,hogy korán indítottam evvel a kérdésemmel sokan reagáltak rá és teljesen kultúrált és normális válaszokat kaptam.Ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek.Nekem is nagyon jólesett,hogy vannak még normális emberek a világon,akik nem csak osztani tudják az észt és barom módjára ismeretlenül nekizuhanni a másiknak,hanem teljesen normálisan tudnak kommunikálni.

Igen,lehetőségek vannak,főként amíg még élünk.Utána meg nem tudni mi vár ránk:)

Egy biztos,nem adom fel!!!

2013. aug. 14. 14:19
 88/88 anonim válasza:
Kívánom a legjobbakat még így utólag, de remélem már késő és megtaláltad akit kerestél :)
2014. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!