Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány a Földön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány a Földön? Csak egy álomvilágot kergetek?

Figyelt kérdés
Csak az álmaimban létezik egy olyan lány,akire,ha ránézek nem a szex jut rögtön az eszembe,hanem nyugalmat,kedvessêget,szolídságot áraszt magából? A szemeibe nézve megdobban a szívem,mintha nem is a földön járnék,hanem lebegnék.Vágynék arra,hogy átöleljem és az egész lényéből a nyugalom,a béke áradna.Egy ilyen álomképet kergetni egy életen át meglehetősen fárasztó és sokszor annyira reménytelennek tűnik.
2013. aug. 14. 07:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
Nem vagy még elkésve semmiről.
2013. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,ha ez így megy tovább,ahogy eddig,akkor már rég elkéstem:)
2013. aug. 14. 09:37
 53/88 anonim ***** válasza:
Ez totál hülyeség. Az már eleve rossz ha nem a dugás jut eszedbe (nem vagy meleg esetleg?). Amúgy meg minden nővel csak a probléma van, nyugalom, béke? Ilyen a mesében sincs!!
2013. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék rosszindulatúnak látszani, de mozdulj ki. Ha nincs baráti társaság, akkor egyedül. Futni, edzeni (ha szükséges), vagy csak kimenni az utcára és sétálni, akármi, és ha találsz olyat, aki tetszik, odamész és leszólítod:)
2013. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg,sosem kedveltem ilyen szinten a férfi társaim.Maradok a Hölgyeknél.

Amúgy rengeteget megyek,sétálok,kirándulok,a munkahelyem is nagyon messze van az otthonomtól,szóval mozgásban,mobilitásban nincs hiány.A gond csak az,ha szétnézek,a legtöbb helyen magukba forduló,bezárkózott embereket látok falakkal körülvéve és egy ilyen emberrel kapcsolatot létesíteni nagyon nem könnyű.

2013. aug. 14. 09:49
 56/88 anonim ***** válasza:
Én pedig jobban szeretem azokat a lányokat, aki körül le kell bontani a falat:) Hidd el, ha ezt megteszed helyettük, örülni fognak:)
2013. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 A kérdező kommentje:
Én is szívesen bontogatnék falakat,csak kinek a falait bontogassam?
2013. aug. 14. 09:53
 58/88 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy egyszerűen szólíts le nőket, mi ebben a nagy dolog? Legfeljebb elküldenek, még mindig jobb, mint a semmi, próbálkozz tovább. Nincs más ötletem, bocsi.
2013. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 A kérdező kommentje:
Semmi gond és köszönöm a véleményed,ötleted.
2013. aug. 14. 09:59
 60/88 anonim ***** válasza:
A "normálisabb" nôk egyfajta burokban vannak, bizonyos távolságtartás jellemzi ôket, ha nem kibogozod a burokjából, egy idô után megnyílik elôtted. Erre jó az ismerkedés.
2013. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!