Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány a Földön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány a Földön? Csak egy álomvilágot kergetek?

Figyelt kérdés
Csak az álmaimban létezik egy olyan lány,akire,ha ránézek nem a szex jut rögtön az eszembe,hanem nyugalmat,kedvessêget,szolídságot áraszt magából? A szemeibe nézve megdobban a szívem,mintha nem is a földön járnék,hanem lebegnék.Vágynék arra,hogy átöleljem és az egész lényéből a nyugalom,a béke áradna.Egy ilyen álomképet kergetni egy életen át meglehetősen fárasztó és sokszor annyira reménytelennek tűnik.
2013. aug. 14. 07:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
Ilyen lány sajnos alig van, és az a kevés is mind foglalt.
2013. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
12-es. Bár ez lenne a probléma, akkor hamar felismertem volna, és változtatnék rajta. :) De azért köszönöm a tanácsot. 9-es voltam.
2013. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:

16os vagyok.

Ne szigeteld el magad, ne add fel! Keresgélj! Megfogod találni!

...Még akkor is ha már régóta koptatod a földet! Amit szeretnél nem korfüggô, legalábbis szerintem.

Pozitívan kell hozzáálnod mindenhez, ez a titok.

2013. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 A kérdező kommentje:

Igen,próbálom összerakni magam és az évek alatt megépített falaimat lerombolni.Az ember a különféle lelki sérelmek védelmében húzza fel azokat és nyilván az elszigetelődés is emiatt történik meg.

Tudom,hogy nagyon kevés ilyen lány van és azt is tudom,hogy mindez tű a szénakazalban szindróma,de ismerem magam annyira,hogy nem adom fel,csak néha meghasal az ember és azon az időszakon nehéz átlendülni.

2013. aug. 14. 08:32
 25/88 anonim ***** válasza:

Azt hogy "nem jó világban él", elég sok ember elmondhatná magáról, de mégsem teszi. Szerencse, illetve hozzáállás kérdése minden!

16os,23as voltam.

2013. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 A kérdező kommentje:

Tudom és pont ezért szeretnék a hozzáállásomon változtatni.

Sorry,lehet,hogy ez a kissé ősziesre fordult idő hozta ki belőlem mindezt.

Amúgy is érzékenyebben reagálok dolgokra az átlagnál:)

2013. aug. 14. 08:35
 27/88 anonim ***** válasza:

25ös vagyok.

Elhasalni idônként tényleg valós szituáció...,de a fölállás utána sokkal erôsebbé teszi az embert! Ez biztos!!!

2013. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 A kérdező kommentje:
Talán időnként pont ezért kell elhasalnunk,hogy jól essen a felállás:)
2013. aug. 14. 08:38
 29/88 anonim ***** válasza:

Ez így van!:)

Nem szabad feladnod soha! Az álmaidért harcolnod kell!

Szívesen beszélgetnék még, de most már mennem kell.

Ha valamikor is beszélgetni akarsz, állok rendelkezésedre.

2013. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 A kérdező kommentje:

Rendben és köszönöm a támogatást:)


Hidd el,nem adom fel sosem!!!!

2013. aug. 14. 08:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!