Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány a Földön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány a Földön? Csak egy álomvilágot kergetek?

Figyelt kérdés
Csak az álmaimban létezik egy olyan lány,akire,ha ránézek nem a szex jut rögtön az eszembe,hanem nyugalmat,kedvessêget,szolídságot áraszt magából? A szemeibe nézve megdobban a szívem,mintha nem is a földön járnék,hanem lebegnék.Vágynék arra,hogy átöleljem és az egész lényéből a nyugalom,a béke áradna.Egy ilyen álomképet kergetni egy életen át meglehetősen fárasztó és sokszor annyira reménytelennek tűnik.
2013. aug. 14. 07:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
Valamint amikor találkozol majd vele és megismered, akkor rájössz, hogy ezek mellet bármit megtennél érte! Úgyhogy igen!
2013. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan,bármit megtennék érte.Óvnám,félteném,imádnám,mert rajta ugyanezt érezném irányomba.Szép kis álom ebben az elvadult világban.
2013. aug. 14. 07:13
 3/88 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Eddig azért nem találtál ilyet, mert fiú vagy. Én ha rá nézek a fiúra, akit szeretek, mindig ez jut eszembe.
2013. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 A kérdező kommentje:
Nem kevés ideje kutatom és tudom,hogy velem és a felfogásommal van a baj.Ja lehet az a baj,hogy pasinak születtem.
2013. aug. 14. 07:25
 5/88 anonim ***** válasza:
megfogod találni!
2013. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok és 22/F ez nem a nemek csatája! Milyért kell azt feltételezni, hogy minden fiú csak d..ni akarja a lányokat? Nekünk is vannak érzéseink (legalábbis nekem van)!
2013. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ez a bajom,hogy vannak érzéseim,pontosan ezért is kezelem nehezen ezt az egészet.Én nem dugni,hanem szeretkezni szeretnék egy számomra arra érdemes lánnyal.És szeretném Őt a tenyeremen hordozni.
2013. aug. 14. 07:29
 8/88 A kérdező kommentje:
A másik,ami gondot okoz számomra,hogy nem érzem teljesnek így az életet.Próbáltam már azt is,hogy akkor egyedül élek és nincs gond,de egyszerűen nem megy.Lehet,hogy függő vagyok:) Kell a harmónikus párkapcsolat,mint az alkesznek a a pia,drogosnak a cucc,cigisnek a dohány.Valahogy ki kellene zárjam a külvilágot:)
2013. aug. 14. 07:54
 9/88 anonim ***** válasza:

6-os. Nem szoktam általánositani, mert biztos van olyan pasi, aki végre nem csak azt akarná, de nekem már nem is tudom, hanyadik próbálkozásom megy tönkre, és nem tudom megérteni, miért. :D

Kedves kérdező, létezik, szóval soha ne add fel és ne add alább az igényeid. :)

23/L

2013. aug. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:

Addig-addig fogod keresni, hogy megidősödsz, s közben ezeket kiölik belőled, majd beéred egy elvált, lerágott kocával s nevelgeted a gyerekét, mert még mindig jó fej leszel!

Kívánom találd meg mielőbb, mert létezik!

Jó reggelt!

2013. aug. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!