Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány a Földön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány a Földön? Csak egy álomvilágot kergetek?

Figyelt kérdés
Csak az álmaimban létezik egy olyan lány,akire,ha ránézek nem a szex jut rögtön az eszembe,hanem nyugalmat,kedvessêget,szolídságot áraszt magából? A szemeibe nézve megdobban a szívem,mintha nem is a földön járnék,hanem lebegnék.Vágynék arra,hogy átöleljem és az egész lényéből a nyugalom,a béke áradna.Egy ilyen álomképet kergetni egy életen át meglehetősen fárasztó és sokszor annyira reménytelennek tűnik.
2013. aug. 14. 07:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
Egyetértek egy előttem szólóval, van ilyen, csak nagyon ritka. Amúgy néha pont ott találjuk meg, ahol nem is keressük... próbálkozz. Valószínűleg összejön, de van, aki soha nem találja meg azt amit keres. Sok sikert, szorítok. :D
2013. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Tudom,ha nem keressük nagyobb eséllyel találjuk meg,csak akkor van gond,ha mindez beköltözik az agyadba,mert akkor nem tudsz nem foglalkozni vele,így még ha nem is keresed teljes erőből,de benned él!!!
2013. aug. 14. 08:53
 33/88 anonim ***** válasza:
37%

Nincs ilyen!!!


De én is várok, akkor is ha nincs :D


eddig akik nekem tetszettem, látszólag aranyos kedvesek voltak, sokat mosolyogtak, de mindegyik büdös kurvä volt :((

2013. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is hasonló a gondom,nem véletlen írtam ki a kérdést.Egy dolog a kinézet és a másik dolog a belső,a kisugárzás és pont ez utóbbi,amit egyszerűen nem találok a lányokban,nőkben.
2013. aug. 14. 08:55
 35/88 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen nő, nem is egy.Rendszerint hamar elkelnek.
2013. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 A kérdező kommentje:
Mindjárt gondoltam:)
2013. aug. 14. 09:04
 37/88 anonim ***** válasza:

36 Aztán vannak olyanok is közöttük, akik elkeltnek látszanak, de valójában nem azok.Nekik ez viszont kiváló álca:D


Mennyi idős vagy?

2013. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 A kérdező kommentje:

És az mégis miért jó,hogy álcázzák magukat?:)


36 éves vagyok.

2013. aug. 14. 09:08
 39/88 anonim ***** válasza:

Azért mert igy kevésbé tapadnak rájuk, csak próbálkoznak, egy olcsó menetet remélve, azt könnyebb leszerelni, mint egy más típusú férfit, ha érted mire célzok.


Az ilyen nők mindig ők választanak a férfiak közül, hiába akarják őket választani.Csak erre a férfiak nehezebben jönnek rá.

2013. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 A kérdező kommentje:
Értelek,eddig ez még nem merült fel bennem,de meglehetősen elgondolkodtató.Magyarán ők is falakat húznak maguk köré a védelmük érdekében:)
2013. aug. 14. 09:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!