Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány a Földön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány a Földön? Csak egy álomvilágot kergetek?

Figyelt kérdés
Csak az álmaimban létezik egy olyan lány,akire,ha ránézek nem a szex jut rögtön az eszembe,hanem nyugalmat,kedvessêget,szolídságot áraszt magából? A szemeibe nézve megdobban a szívem,mintha nem is a földön járnék,hanem lebegnék.Vágynék arra,hogy átöleljem és az egész lényéből a nyugalom,a béke áradna.Egy ilyen álomképet kergetni egy életen át meglehetősen fárasztó és sokszor annyira reménytelennek tűnik.
2013. aug. 14. 07:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 A kérdező kommentje:
Csak épp azon gondolkodom,hogy mi van ha úgy járok,hogy kibogozom a burkából,megnyílik és nyitottabbá válik a külvilág felé is és vki elviszi.
2013. aug. 14. 10:31
 62/88 anonim ***** válasza:
Ne itt idegeskedj már, lesz ami lesz. Rossz felfogás.
2013. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedem,attól messze vagyok.Ez csak egy mai napi szösszenet.
2013. aug. 14. 10:37
 64/88 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj ezen! Akkor minden pasi ettôl félhetne, nem?

Nem minden nô egyforma!:)

Látom már akadt jelentkezô is, lehet pont olyan, amilyet keresel.

2013. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedem,csak tudod vannak pillanatok,mikor az ember értékelgeti az életét.
2013. aug. 14. 10:42
 66/88 anonim ***** válasza:

Az életben vannak jó és rossz pillanatok. Sokan, köztük én is átértékelem az életem eddigi részét. Az elképzeléseket, álmokat megvalósítani kell, legalábbis a megvalósításán dolgozni! Van egy cél, amiért érdemes küzdeni. A remény a sikerhez mindíg ott van.:)

Nem szabad letörni, vagy ha mégis, ne mutatsd kifelé. A megoldást keresd, ne az önbizalmadat csökkentsd. Nem szabad!

2013. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást,most amúgy is jól jön:)
2013. aug. 14. 10:54
 68/88 anonim ***** válasza:

Szívesen, máskor is ha gondod van, vagy ha csak beszélgetni szeretnél. :)

Gondolom vannak barátaid, azokkal is elbeszélgethetnél, és talán nem gondolkodnál ilyenen addig sem.

2013. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 A kérdező kommentje:
Igazándiból egy barátom van,a többiek nem nevezhetőek annak.Az meg hogy elgondolkodom rajta,szerintem nem gond,amúgy is van mit tisztába tennem ,most élem ezt az időszakom:)
2013. aug. 14. 11:07
 70/88 anonim ***** válasza:

Jaj, azt nem tudtam, hogy most ilyen idôszakod van..:)

Bocsi

2013. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!