Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány a Földön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány a Földön? Csak egy álomvilágot kergetek?

Figyelt kérdés
Csak az álmaimban létezik egy olyan lány,akire,ha ránézek nem a szex jut rögtön az eszembe,hanem nyugalmat,kedvessêget,szolídságot áraszt magából? A szemeibe nézve megdobban a szívem,mintha nem is a földön járnék,hanem lebegnék.Vágynék arra,hogy átöleljem és az egész lényéből a nyugalom,a béke áradna.Egy ilyen álomképet kergetni egy életen át meglehetősen fárasztó és sokszor annyira reménytelennek tűnik.
2013. aug. 14. 07:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:

Nem elsz alom vilagba mert meg talalhatod almaid csajsijat!

En meg talaltam es ugyan igy nem a sex az elso dolog hanem hogy vele legyek csokoljam oleljem erezzem h igen is ott van velem es szeressen!

most talalkozunk megint 2 honap utan mivel en kulfoldon melozom es nem az jut eszembe rogton h jajjj sex sex sex csak is az olelese a csok a kozelsege a csillogo szemei mikor meg lat :) az öröm amit sugaroz.



szoval ha mar jo par csajt nem szepen mondva ki probaltal at mentel rajtuk akk majd jon az igazi aki az alom kepbe illik :) sok sikert 25 F

2013. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
#9-es rossz helyen próbálod! Nem a hétvégente megszervezett buliknak a törzsvendégei azok akik általában a legodaadóbbak egy párkapcsolatban, hosszútávon.
2013. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzátartozik,hogy sajnos nagyon is tisztában vagyok az idő múlásával és nem véletlen gondolkodom egyre többet ezen a dolgon.Sokat megéltem már és remélem még annál is többet megélek még,csak azt érzem,hogy e nélkül a dolog nélkül nem vagyok teljes értékű ember.
2013. aug. 14. 08:13
 14/88 anonim ***** válasza:

Uruviel!


A kettő hónap alatt tuti, minimum flörtölt...

Vissza mész melózni?

Pár ilyen kiruccanásod, és el is döntik majd, mint szél a nádszálat...

2013. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:

#13:

Próbáld másban is keresni a boldogságot, ha tényleg sokat megéltél már!

A mai világban a zavarosban horgászol...

2013. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen lány, nem álomvilágban élsz, csak a megfelelô helyen kell keresned.

Hidd el, hamarosan rátalálsz, csak ne légy türelmetlen!

Hány éves vagy? Ha igen fiatal, akkor még bôven van idôd. :)

2013. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 A kérdező kommentje:

Sokszor azt érzem sajna,hogy nagyon is nem jó világba születtem és nem is illek bele ebbe az egészbe sajnos.

Emiatt próbálom a lehető legjobban elszigetelni magam,de nagyon nehéz.

2013. aug. 14. 08:18
 18/88 A kérdező kommentje:
Lélekben fiatal vagyok,tán örök fiatal,de a testem természetesen öregszik és már nem két napja koptatom a földet:)
2013. aug. 14. 08:18
 19/88 anonim ***** válasza:

Meglehet nem jó helyeken keresel, azaz nem jó "világban" élsz"!

"..., és úgy kutatod mint az elrejtett kincseket, akkor megérted, ..."

(Pb.2,4-5)

2013. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon jól tudom,hogy nem jó világban élek:)
2013. aug. 14. 08:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!