Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány a Földön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány a Földön? Csak egy álomvilágot kergetek?

Figyelt kérdés
Csak az álmaimban létezik egy olyan lány,akire,ha ránézek nem a szex jut rögtön az eszembe,hanem nyugalmat,kedvessêget,szolídságot áraszt magából? A szemeibe nézve megdobban a szívem,mintha nem is a földön járnék,hanem lebegnék.Vágynék arra,hogy átöleljem és az egész lényéből a nyugalom,a béke áradna.Egy ilyen álomképet kergetni egy életen át meglehetősen fárasztó és sokszor annyira reménytelennek tűnik.
2013. aug. 14. 07:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:

40 Igen.


Aztán vannak olyanok is(ők vannak többségében)hogy szolidnak látszanak de valójában nem azok, mert tisztában vannak azzal, hogy olyan egyéniséggel rendelkeznek, hogy ha az első körben megmutatkozna, akkor a pasik 99%-a levakarhatatlan lenne. Ők azok akik plusz súlyt és egyéb olyan külső álcát viselnek, amivel kiválóan tudnak mozogni a tömegbe:D Aztán ha meg van a kiválasztottjuk, akkor elkezdik ezeket az álcákat lefejteni magukról. Nos ilyenkor szokták megkérni őket:D

2013. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetek? 16/L Pest megye
2013. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
Szóval vigyázz velük, mert sosem tudható, hogy a kagyló milyen igazgyöngyöt rejt:D
2013. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 A kérdező kommentje:
Taktika,taktika hátán:)
2013. aug. 14. 09:22
 45/88 A kérdező kommentje:
Igen kedves 42-es,csak az a gond,hogy van köztünk 20 év:)
2013. aug. 14. 09:23
 46/88 anonim ***** válasza:
44 Ebben a mocskos világban ami az embert körül veszi muszáj, ha nem akarnak beszennyeződni.
2013. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 A kérdező kommentje:
Tudom és ezt meg is értem,ugyanevvel szembesültem én is önmagamat illetően,nem véletlen próbálok,próbáltam én magam is elszigetelődni,mivel tudom,hogy mennyire sérülékeny vagyok érzelmileg.
2013. aug. 14. 09:25
 48/88 anonim ***** válasza:

47 Ha tudod akkor miért csodálkozol azokon akik használják és felépítik ezt a védelmi mechanizmust?


Tudod ezért szoktam mondani: sose a külsőre nézz, mert az csalóka ám:D Viszont arra jó, hogy a selejtet lepattincsuk az álcával.

2013. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
*lepattintsuk
2013. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 A kérdező kommentje:
Én nem csodálkozom ezen,mint írtam,vannak időszakaim,amikor kicsit meghasalok és nagyon hiányzik egy ilyen társ,aztán persze felállok,megrázom magam és megyek tovább.És közben persze az idő meg csak telik.
2013. aug. 14. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!