Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány a Földön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány a Földön? Csak egy álomvilágot kergetek?

Figyelt kérdés
Csak az álmaimban létezik egy olyan lány,akire,ha ránézek nem a szex jut rögtön az eszembe,hanem nyugalmat,kedvessêget,szolídságot áraszt magából? A szemeibe nézve megdobban a szívem,mintha nem is a földön járnék,hanem lebegnék.Vágynék arra,hogy átöleljem és az egész lényéből a nyugalom,a béke áradna.Egy ilyen álomképet kergetni egy életen át meglehetősen fárasztó és sokszor annyira reménytelennek tűnik.
2013. aug. 14. 07:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:

Na én igazából 25 éves vagyok most és pont az utóbbi fél évben döbbentem rá, hogy mennyire elment az idő. Hogy már nem vagyok én sem olyan fiatal és elkezdtem félni attól, hogy mi lesz később.


Most lett nemrégen vége egy kapcsolatomnak (ideiglenesen, vagy végleg, még nem tudom) és félek attól, hogy egyedül fogok maradni. Egyetemen még jól lehetett (volna) ismerkedni, viszont a munka világában már nem tudom elképzelni, hogy ez az egész hogy megy...


Mondjuk szerencsémre olyan szakmában fogok dolgozni, ahol viszonylag sok emberrel lesz dolgom, viszont akkor is félek a magánytól. Túl sokat éltem egyedül...


Ráadásul jó lenne végre olyan lányt találni, aki nem iskolába jár, hanem már dolgozik; hogy ne nekem kelljen állandóan eltartani őt, mert már abból is elegem volt.

2013. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 A kérdező kommentje:

Én több mint 10 évvel vagyok idősebb,akkor gondolhatod mit érzek az idővel kapcsolatban:)

Megértelek.Egy normális kapcsolatra vágysz Te is:)

2013. aug. 14. 11:20
 73/88 anonim ***** válasza:

Elôbb vagy utóbb mindenki megtalálja a párját.

És ez nem korfüggô. :)

2013. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 A kérdező kommentje:
Vagy csak a párjának hitt párját! Azért az nem ugyanaz!!!
2013. aug. 14. 11:33
 75/88 anonim ***** válasza:
"A párjának hitt párját" ha megtalálja valaki, és persze nem tetszik, könnyen lehet rajta változtatni, és persze keresgélni tovább, míg a végleges meg nem lesz.:)
2013. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:

# 75, #73:

Nem támadni akarok, de megkérdezhetem? Te jelenleg egy jó és kiegyensúlyozott párkapcsolatban élsz?

2013. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 A kérdező kommentje:

Persze,keresgélni lehet életünk végéig.Addig van lehetőségünk.Utána meg ki tudja:)

Jelenleg,hogy kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek-e?Válasz tömören,röviden:NEM!!

2013. aug. 14. 11:44
 78/88 anonim ***** válasza:

# 77:

Arra már rájöttem a kérdésből is, hogy te nem élsz abban. :)

Viszont a válaszolóra kíváncsi lennék, mert annyira optimistának tűnik...

2013. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 A kérdező kommentje:

Van párkapcsolatom,de sajna a lezárás szakaszában tart.Már nem vagyunk együtt.

Van,aki optimista és annak is megvan az oka,ha más nem,akkor az,hogy aki negatív,azt feltöltse:)

2013. aug. 14. 11:53
 80/88 anonim ***** válasza:

#77

Megválaszolom a kérdésed...Igen! Jó kapcsolatban élek.

Talán ezért vagyok optimista.:)

2013. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!