Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofátlanság ilyet kérni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlanság ilyet kérni, vagy ez elvárható egy párkapcsolatban? /Lent/

Figyelt kérdés

Sajnos lassan 3 hónapja nincs munkám,de fogamzásgátlót szedek,amit ki kell váltanom,mert most lesz pont esedékes. A párommal fél éve vagyok együtt és mindenki mondja,hogy mért nem kérem meg,hogy legalább a felét fizesse ki a gyógyszernek,mert nem csak magam miatt szedem lényegében. Tehát olyan 3000ft körül kéne neki beszállnia. De nekem ez olyan kellemetlen,mármint hogy rákérdezzek.Mert eddig a párkapcsolataimban mindenkinek magától értetődő volt,hogy beszáll.

Vagy fél év után még pofátlanság ilyet kérni? Vagy alapból pofátlanság?

Mit csinálnátok a helyemben?


2013. jan. 12. 12:52
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Én csak a saját nézőpontomat mutattam be. Ha valaki- a kérdező- nem tudja elfogadni, hogy egyes nők (igen, nők:) ) másként gondolják, ne tegyen fel ilyen jellegű kérdéseket. :)

20N:)

2013. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyon jó kérdést írtál ki...ezen agyalok,most hogy milyen béna voltam évekig,hogy eszembe sem jutott ilyen,hogy kérjek a partneremtől pénzt a fogamzásgátlásra,komolyan írom ezt ,nem iróniának szánom.

Valahogy nekem ez nem volt "alap" kategória.

Úgy voltam vele,hogy ez az én dolgom...de miért,na mindegy!?

Rengeteg pénzzel lennék beljebb és bizony volt ,hogy az utólsó filléreket kapartam össze rá..mert nekem sem volt segitségem.

Megértek mindenkit,aki azt mondja,hogy miért ne...

De elvárni én nem várnám/várom el!



Kedves kérdező!

Őszintén mond el a partnerednek,hogy mi a helyzet és biztosan segíteni fog neked!


Jó hétvégét mindenkinek!

2013. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Látom, valaki belendült és nekiállt töröltetni.

Attól, hogy törölve lett, bizony ott volt. :)

2013. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
majd írd meg h mit reagált
2013. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Én mikor iskolás voltam és nem volt pénzem annyi h gyógyszert is váltsak a párom váltotta ki,mert neki is kényelmesebb volt ez mint a gumi... a gumit én is megtudtam volna venni,az olcsóbb volt ,mint h a gyógyszer...

Mondtam neki h iratok gyógyszert de akkor váltsa is ki,azt mondta oké.

2013. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, de önként felajánlom hogy fizetem avagy beszállok. Végül is közös az érdem, és nem csak ő van meg én, hanem mi vagyunk.
2013. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
17:45-ös! Rólad példát vehetne sok pasi! Szerencsés a párod :)!
2013. jan. 12. 18:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!