Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofátlanság ilyet kérni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlanság ilyet kérni, vagy ez elvárható egy párkapcsolatban? /Lent/

Figyelt kérdés

Sajnos lassan 3 hónapja nincs munkám,de fogamzásgátlót szedek,amit ki kell váltanom,mert most lesz pont esedékes. A párommal fél éve vagyok együtt és mindenki mondja,hogy mért nem kérem meg,hogy legalább a felét fizesse ki a gyógyszernek,mert nem csak magam miatt szedem lényegében. Tehát olyan 3000ft körül kéne neki beszállnia. De nekem ez olyan kellemetlen,mármint hogy rákérdezzek.Mert eddig a párkapcsolataimban mindenkinek magától értetődő volt,hogy beszáll.

Vagy fél év után még pofátlanság ilyet kérni? Vagy alapból pofátlanság?

Mit csinálnátok a helyemben?


2013. jan. 12. 12:52
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
12%
Hááát hogy őszinte legyek eszembe nem jutna, ez már tényleg a legalja, ha valaki idáig jut.
2013. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy a legalja. Nálunk amikor nem volt munkám, teljesen kifizette a fogamzásgátlót, mivel akkor már együtt éltünk.
2013. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem pofátlanság. Ő is ugyanúgy benne van a buliban, nem? Tudja, hogy nincs munkád, szerintem bele kéne szállnia.
2013. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kérd meg. Alapvető hogy ilyenekkel az ember a párjához fordul.
2013. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
85%

PÁRkapcsolatban vagytok, tehát nem pofátlanság.

1-2 hét után lenne az, amikor még csak "kóstolgatjátok" egymást.

2013. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
37%

Én ezt a fogamzásgátlót felezést sosem helyeseltem. És nem azért, mert nem ketten használjátok, hanem mert a nők a gumi árába meg elfelejtenek beszállni, pedig az többet visz el egy hónapban.


Viszont ha nincs munkád vagy pénzed, akkor teljesen egyértelmű, hogy minimum beszáll, de inkább kifizeti.

2013. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan mond meg neki ,hogy nem tudsz venni bogyót és mi lenne ,ha gumit használnátok? Ekkor 100% ,hogy minimum a felét ,de lehet az egészet állná.
2013. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
93%
Előző barátommal amúgy, mi felesbe vettük, de ha nagyon nem volt pénzem, volt hogy az egészet ő fizette. Szerintem ez természetes. Egyáltalán nem pofátlanság. Ha annak érzed, akkor esetleg majd add meg neki később a pénzt, de szerintem inkább az a pofátlanság hogy magától nem száll be.
2013. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Hát sajnos én sem jókedvemből vagyok munkanélküli kedves első! Csak ugye a pasik könnyen megfeledkeznek arról,hogy a fogamzásgátló nem két fillér,viszont gumit az ég világért sem húznának,mert ahhoz nem fűlik a foguk.

Köszi a többieknek az értelmes válaszokat!

2013. jan. 12. 13:00
 10/47 anonim ***** válasza:
82%
Gumit a nők is szoktak venni, főleg ha tényleg fél éve együtt vannak valakivel. Én legalább is volt hogy vettem.
2013. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!