Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofátlanság ilyet kérni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlanság ilyet kérni, vagy ez elvárható egy párkapcsolatban? /Lent/

Figyelt kérdés

Sajnos lassan 3 hónapja nincs munkám,de fogamzásgátlót szedek,amit ki kell váltanom,mert most lesz pont esedékes. A párommal fél éve vagyok együtt és mindenki mondja,hogy mért nem kérem meg,hogy legalább a felét fizesse ki a gyógyszernek,mert nem csak magam miatt szedem lényegében. Tehát olyan 3000ft körül kéne neki beszállnia. De nekem ez olyan kellemetlen,mármint hogy rákérdezzek.Mert eddig a párkapcsolataimban mindenkinek magától értetődő volt,hogy beszáll.

Vagy fél év után még pofátlanság ilyet kérni? Vagy alapból pofátlanság?

Mit csinálnátok a helyemben?


2013. jan. 12. 12:52
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
Szerintem,már fel kellett volna érnie ésszel,h vegyen. Vagy h meg kérdezze!!! Nyugodtan kérdezz rá :)
2013. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Na már törölték is a választ, akkor tárgytalan a kommentem.
2013. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Töröltettem,de köszi utolsó,hogy azon a véleményen vagy,amin én :)!
2013. jan. 12. 14:34
 34/47 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, nem "pofátlanság" és nem "elvárható", szimplán természetese, hogy ez egy közös probléma, amit közösen kell megoldani. Szóval engem férfiként baromira bosszantanak az ilyen "magától is észrevehette volna", "magától is eszébe juthatott volna" megjegyzések, mert az ember sem nem gondolatolvasó, sem a párja neszeszerjébe nem turkál. Viszont a párkapcsolat alapja a jó kommunikáció (és nem az elvárások, meg nem is a gondolatolvasás pro-kontra), párom szól, hogy kellene pénz nőgyógyászra/gyógyszerre, én meg megkérdem, hogy mennyi, és odaadom, ennyi... itt a pont, 5 perc és a téma túl van tárgyalva, nem érdemel több szót, több agyalást, gondolkodni és témázni a valódi problémákon kell.
2013. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
14:39-es! Igen te pl egy ilyen pasi vagy ,ez dícséretes. De vannak olyanok is akik húzzák a szájukat ha felmerül ilyesfajta probléma.Mondjuk azokat meg záros határidőn belül meneszteni kell.
2013. jan. 12. 14:45
 36/47 anonim ***** válasza:
18%

Ja és annyit, hogy nálunk fel sem merült az, hogy a párom fizesse ki. Én vagyok az, aki nem akar gyereket elsősorban-így ez az Én dolgom. Én szedem a bogyókat is.

Ő meg más jellegű dolgokat áll.

20N

2013. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Hát akinek 0 ft a bevétel egy hónapban annak a havi 2000ft is gondot tud okozni,főleg ha anyuciék sem állnak úgy anyagilag,hogy finanszírozzák ezeket a dolgait.

amikor anno még óvszert használtunk az akkori párommal,tanultam így szintén nem volt jövedelmem amiből be tudtam volna szállni.Azóta meg gyógyszert szedek.

2013. jan. 12. 15:07
 38/47 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem alap, hogy felesben fizetik az összes ilyesmit, akár gyógyszer, akár gumi. Fél év után meg már kellene ott tartania egy kapcsolatnak, hogy nem ciki erről beszélni. Legalábbis én sose értettem az olyan párokat, akik szexelni szoktak, de beszélni nem mernek róla (az ember azt hinné, előbbi valamivel intimebb dolog, mint az utóbbi).
2013. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

"Ja és annyit, hogy nálunk fel sem merült az, hogy a párom fizesse ki. Én vagyok az, aki nem akar gyereket elsősorban-így ez az Én dolgom. Én szedem a bogyókat is."


ez nem annak a dolga, aki nem akar, mert akkor is két ember kell a gyerekhez, ha csak az egyik nem akarja, de te tudod... mondjuk az meg vicces, hogy azért te fizeted, mert te szeded, mintha valami finom édesség lenne, nem egy olyan szer, aminek esetleg negatív hatásai is vannak.

2013. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Oh hát beszélgetni a szexről mi is szoktunk,meg szoktunk a fogamzásgátlóról is. De csak most merült fel a kapcsolatunk alatt ez a probléma.Én is azt vallom,hogy aki nem tud beszélni a szexről nyiltan az ne csinálja,csak itt nem erről van szó.Itt az anyagiakról van szó,ami nekem kellemetlenebb téma,mivel sosem szoktam segítséget kérni senkitől ha nem muszáj!
2013. jan. 12. 15:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!