Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan embertípus akinek...

Van olyan embertípus akinek nehéz párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
azt hiszem a barátom ilyen. Sosem volt komoly barátnője, egyszerűen ezen a téren teljesen fejletlen. Különben szépen halad előre az életben, dolgozik, mestert végez, hobbijai vannak. De az emberi kapcsolatokkal már nehezebben boldogul, van néhány igazi barátja, de nem az a nagyon ismerkedős típus. Én vagyok az első komolyabb barátnője és nehezen élem meg egy kicsit. Mert szeretem és ő is szeret, de látom h küzd önmaga ellen, mert soha nem tapasztalta az érzést h alkalmazkodnia kell egy lányhoz stb. Látom rajta, h akarja, de nem jön neki zsigerből. Van ilyen ugye? H lehet neki segíteni h kicsit lazábban egyszerűen csak élvezze h vagyunk egymásnak? 23 éves
2012. nov. 25. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
En 21 vagyok, lany, es meg nem volt baratom, es nem is nez ki ugy, hogy a közeljövöben lesz. Sztem en is olyan vagyok, mint a baratod, meg elkepzelni se tudom magam kapcsolatban... Biztos vannak ilyenek. :)
2012. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia!szintén 21 éves vagyok,sosem volt kapcsolatom,nem vágyom pasira,családra,gyerekre.ami érdekel,az az úszás,és bármilyen nemű vízi sport,állatok,utazás,és vannak ugyan barátaim,de jobban szeretek egyedül lenni
2012. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, egyszerűen csak furcsa neki hogy valaki belépett a saját kis világába :)

Igen, van amikor nehéz alkalmazkodni az új körülményekhez.

Az én párom olyan igazi kocka volt, sajnos nagyon beteg volt gyerekkorában és megszokta hogy csak a számítógép marad neki egész nap.

A kapcsolatunk egész első éve arról szólt hogy én átmentem hozzá, ő meg ült a gép előtt :)

Nehéz volt, de megpróbáltam én alkalmazkodni hozzá, és hosszú hónapok alatt sikerült elcsalogatni a géptől.


Próbáld beleélni magad a párod helyzetébe, alkalmazkodj egy kicsit az ő dolgaihoz, és fokozatosan haladjatok a kompromisszumok felé.


Vannak nehéz esetek, de nekem például megérte :)

Februárban lesz az esküvőnk, és már egyikünknek sem kell a másikhoz alkalmazkodnia, teljesen összecsiszolódtunk :)

2012. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én képtelen volnék nő mellett élni,túl sok mindent kellene feladnom,bizonyos dolgok mennének,de több dolog van amihez ragaszkodok,amin nem változtatok,jobbnak látom ha kerülöm a dolgot és próbálok egyedül boldogulni.
2012. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok: egyébként most is itt játszik mellettem :D
2012. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huszonévesen még nem okozott gondot egy férfihoz alalmazkodni, de már 40 elmúltam és az utóbbi két évben annyira megszoktam az egyedüllétet, hogy képtelen lennék boldogan élni valakivel egy háztartásban.
2012. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ÓóÓ rengeteg ilyen van, nőkről tudok nyilatkozni. Nagyon sokuk alkalmatlan erre. Talán később benő a fejük a kapuzárási pániktól.
2012. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!