Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofátlanság ilyet kérni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlanság ilyet kérni, vagy ez elvárható egy párkapcsolatban? /Lent/

Figyelt kérdés

Sajnos lassan 3 hónapja nincs munkám,de fogamzásgátlót szedek,amit ki kell váltanom,mert most lesz pont esedékes. A párommal fél éve vagyok együtt és mindenki mondja,hogy mért nem kérem meg,hogy legalább a felét fizesse ki a gyógyszernek,mert nem csak magam miatt szedem lényegében. Tehát olyan 3000ft körül kéne neki beszállnia. De nekem ez olyan kellemetlen,mármint hogy rákérdezzek.Mert eddig a párkapcsolataimban mindenkinek magától értetődő volt,hogy beszáll.

Vagy fél év után még pofátlanság ilyet kérni? Vagy alapból pofátlanság?

Mit csinálnátok a helyemben?


2013. jan. 12. 12:52
1 2 3 4 5
 11/47 Joshy Ca$h ***** válasza:
83%
Szerintem nem pofátlanság, vagy segít neked vagy vegyen gumit. Biztos az előzőt választja:)
2013. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Gumit én is vettem, alap, hogy nőnél, férfinél van, ha úgy védekeznek!
2013. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg,egyáltalán nem pofátlanság...


Mond meg hogy nincs pénzed kiváltani a gyógyszered,és ez nem olyan dolog amit ha kihagysz egy hónapot akkor szeed tovább mintha nem történt volna semmi. Mond meg jobb lenne gumit használni(rossmanba 12 darabos jó minüségű gumit lehet venni 7-800Ft-ért)

2013. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
98%
talán hasonló a helyzetem mint a tiéd, annyiban más, hogy én tanulok, tehát nekem sincs jövedelmem, viszont a barátom dolgozik, és annyit mondott már a legelejétől fogva, hogy mivel ő nem tudja mikor fogy el, szóljak neki és ideadja a teljes összeget. (8 ezer) Szerintem ez így korrekt, persze ha dolgoznék akkor fele-fele... 23L
2013. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Egyébként a gumi téma sem a legegyszerűbb nálam,ugyanis latex érzékeny vagyok. Szóval az ilyen emberek számára gyártott gumiból 3 db közel ezer ft. Jobban megérné a gyógyszer ami nekem 6300ft.
2013. jan. 12. 13:10
 16/47 anonim ***** válasza:
85%

Az első válaszoló egy roppant buta és rosszindulatú ember, csak szánni tudom.


Kérdező, fél éve vagytok együtt, nem mondom, hogy rengeteg idő, de már bőven benne vagytok abban az időben, amikor már "illik" kettőtöknek fizetni a fogamzásgátlót, hiszen nem két fillér és nem is csak a nő élvezi az előnyeit.

2013. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak is jobb gumi nélkül, szerintem eddig csak azért nem adott bele, mert nem kérted. Biztos szívesen belead, főleg hogy tudja hogy nem lehúzni akarod pénzzel, hanem megszorultál, eddig te fizetted. A gyógyszert meg nem jó abbahagyni, aztán újra kezdeni mondjuk egy hónap múlva. És nem is azt szeretnéd hogy az egészet fizesse ki. Teljesen normális, kérés elkérni most az egyszer az ár felét.
2013. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg nyugodtan, ne érezd kellemetlennek. Nekem a tabi 7300-ba kerül és eleinte mi is feleztük, illetve hát hol ő vette, hol én.

Egyébként anno mikor gumit használtam az exemmel, akkor rendszeresen én vettem meg a gumit. Szóval ebben sem lehet általánosítani, mert mint itt is látszik, a nők is megveszik. Máskérdés, hogy az adott válaszadó olyan csajba futott, aki "elfelejt" beleadni.

2013. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
67%
Mondd neki,hogyha kell dugi,akkor legyen bogyó.
2013. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom felvetette a témát, hogy szeretné legalább a felét kifizetni, mi bevallom nagyon jól esett. Ennek ellenére elutasítottam. Annyit azért hozzátettem, hogy majd ha megszorulok, akkor segítsen ki ebben, addig igazán nem szükséges.


Talán nem is gondol arra a párod, hogy "illene" beszállnia, hiszen amellett, hogy ez a legolcsóbb megoldás számotokra, a legkényelmesebb is és legalább addig átvállalhatná a költségeit, amíg te ne tudod kifizetni. Nyugodtan hozd fel neki. Nem kell taplón előadni, egyszerűen mondd el neki, hogy ki kellene váltanod a gyógyszert, de nincs rá pénzed és esetleg kitudna-e segíteni, vagy abba kell hagynod a szedését...

2013. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!