Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi volt a legszánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legszánalmasabb, legnevetségesebb, amit egy pasi csinált?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

Neten megismertem egy sracot, sokaig beszeltunk es megbeszeltuk, hogy talalkozunk. Talalkoztunk is, en meg nagyon zavarba jottem, foleg mikor meglattam, hogy hogy is nez ki, mert netes kepein teljesen maskepp mutatott, nem csunya volt, hanem eloben ugy nezett ki, mint egy betoro, de aztan meg sokat beszeltem, de a srac meg meg sem tudot mukkanni, meg csak mindenen rohogcselt, amivel kikeszitett.

Ezek utan rajottem, hogy nagy kamuzo volt, mert azt mondta, hogy neki az ismerkedes sose volt problema, meg meselte nekem, hogy milyen a jo szex, mert tudta, hogy szuz vagyok, s azt is, hogy engem rendesnek tart, mert van gy, hogy szorakozohelyen kisebb erofeszites nelkul raakad egy-egy csaj es hazaviszi megfekteti oket. Persze emiatt nekem nem volt szimpi a csavo, de gondoltam ugysem randiztam meg soha, hadd lassam milyen.

Hat ahhoz kepest, hogy milyen nagy Casanovanak allitotta be magat csak rohogott, mint egy kis tengeri malac mindenen, aztan mar annyira kinos volt az egesz, hogy csak ultunk es mar esett le a szaja annyit vigyorgott es szepen azt mondtam neki "Szia" es eljottem

2012. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, hogy itt minden történet igaz. De amit egyes fiúk művelnek hát az szánalmas. Én is fiú vagyok, velem is szakítottak már, de ezt lehet méltósággal is viselni. Én senkit nem fenyegettem meg vagy öltem volna meg. Még magamat se sőt eszembe se jutott. Ez totális megalázás a fiú részéről ha ezzel fenyegetőzik.

Amúgy én is tudnék mesélni ilyen szánalmas történetet ami velem esett meg, de azt a lány csinálta és nem én.

2012. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:

17:19 es vagyok

mi a jó a sztorimban? De úgy őszintén????:D

sztem ez egy nagyon rossz és összecsapott sztori lett...van jobb is....

2012. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:

# 61-es!

Hova valósi a srác? :D Nagyon ismerős...

2012. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:

17:19 es vagyok megint!


Köszönöm lányok a sztorikat...

Abár én nem lennék ennyire szerencsétlen...de azért sokat tanultam...kooosziii :DDD

2012. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
16:50, 17:36 os vagyok megint. Bocsi, de sorjában jutnak eszembe a sztorik. Megint csak ugyan az a srác, akiről a legtöbbet írtam: felsülős, fingós, sza*ós...Haza kísért suliból, és nagyon kellet " nagyot " csinálnia " már alig bírta tartani, végül a hév megállóba sza*t,aminek a sarkába bebújt én meg előtte álltam ernyőt tartva hogy ne lássanak. Az eső szakadt. Én közben lestem jön e valaki. Kb 10 m-re volt egy ember, szerencsétlennek mondtam, elkezdett ugrálni, hogy hamarabb is szólhattam volna, de hát először úgy látszott nem felén k jön, ezért nem szoltam, addig meg nem akartam beparáztatni. Aztán nem is tudom hogy kitörölte e, de szerencsétlen ember utána beállt a hévmegállóba..
2012. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
17:57 : Szívesen elolvassuk a történetet ha leírod.
2012. aug. 18. 18:22
 68/72 anonim ***** válasza:
64esnek üzenem, hogy budapesti
2012. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
Húúúú, akkor kettő ilyen is mászkál az országban...:S
2012. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:

beszélgettem egy gyerekkel, megkért, hogy küldjek neki magamról egy képet. elküldtem és elkezdett anyázni, hogy -Te szerencsétlen hülye k rva, ez nem is te vagy!

aztán elkezdett hívosgatni skype-on, mert "látni akarta, hogy nézek ki igazából" én meg mondtam, hogy nincs kamerám és leállt veszekedni, hogy perszeee, ő tudja, hogy van, csak hazudok....

nevetséges volt.

16l

2013. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!