Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi volt a legszánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legszánalmasabb, legnevetségesebb, amit egy pasi csinált?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
56%

17:06 (első)

Te nem vagy normális!


Attól még hogy szerinted van pénze, még nem kell azt rád költenie! Annak a férfinak legalább van esze.


Ez a 18:01-esre is vonatkozik.


13:51

Te se vagy normális. Tipikus pénzéhes liba.



Amúgy mindenki fizesse a saját részét!

2012. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
100%
Huhh nekem azt mondta hogy tetszem neki, majd pár hónap múlva bevallotta hogy nem is, csak megakarta mutatni a barátnőmnek hogy tud neki hazudni..
2012. aug. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
100%

Előtte teljesen normális volt, de mikor szakítottam vele, a fejébe vette, hogy én valaki más miatt szakítok vele, holott erről szó sem volt, ráadásul hűséges voltam hozzá, még gondolni sem gondoltam másra.

Egy szórakozóhely előtt találkoztunk, erre ő odajött részegen és elkezdett üvölteni velem, hogy mekkora szerencsétlen r*banc vagyok és mikor ott akartam hagyni, lefogott az utca kellős közepén, csak akkor engedett el, mikor megfenyegette a bátyám, hogy szétveri a fejét, ha még egyszer a közelembe jön. Pár hétig nem hallottam róla, majd egy fiú osztálytársamat laposra verte egy kocsmában, mert szerinte érte hagytam el őt.

Teljesen félreismertem!

2012. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkos lett. Csak 30 milliós adósságot, egy özvegyet és kisgyereket hagyott hátra...
2012. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
100%

Egy átmulatott éjszaka és szex után korán reggel félálomban felült és belehányt az ölembe. A takarót kiraktam, mert orrfacsaróan büdös volt. Aznap reggel jött az anyja és az egész utca hallotta az orditasat a takaró miatt. :D

Ugyanennél a pasinál otthagytam nehány tankönyvet, amiket következő alkalommal nem találtam meg. Utólag kiderült, eladta őket.

N 23

2012. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
100%

amikor közöltem vele, hogy bocsi, de nem te vagy, akit keresek, megrángatott...

hála neki tartom mindenkitől a 3 lépés távolságot és nem bízom senkiben sem.

2012. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
100%

Hála a netes ismerkedésnek nekem sok idiótával sikerült találkoznom. :) Amik most eszembe jutottak:

1. A srác Pest mellett lakott, de valamiért be kellett jönni és mondta, hogy ha végez a dolgával, talizzunk a stadionoknál. Először be akart menni a meccsre, ami éppen ment, majd közölte, hogy éhes, együnk valamit. Beültünk egy kínaiba, megkajáltunk, majd közölte, hogy nála nincs egy fillér sem, úgyhogy nekem kell fizetni, aztán lelépett. :D

2. A srác totál egoista volt, egyfolytában csak magáról beszélt. Sétáltunk a Margit szigeten, odajött egy hittérítő néni, erre elkezdett vele vitatkozni, meg ordibálni. Itt én léptem le. :)

3. A srác végig a volt barátnőjéről beszélt, hogy milyen tökéletes a csaj, majd közölte, hogy ha lefogyok 10-15 kilót, akkor hajlandó(!) velem járni. Nem írom le, hogy mit válaszoltam neki. :)

4. A srác kuka volt. A randi első 3 óráját végigdumáltam, ő meg sem szólalt. Aztán 3 óra után elfáradtam és feladtam, hogy szóra bírjam, inkább hazamentem.

5. Nálam fiatalabb srác, késik... Majd közli, hogy azért késett, mert egy másik csajjal volt randija és nem maradhat sokáig, mert utánam is lesz még egy randija. Aztán közölte azt is, hogy ne menjünk sehova, csak akkor, ha fizetek magamnak, mert ő bizony nem költi a pénzét egy nőre sem...

6. Kicsit testes srác. Valamiért ő elkönyvelte a fejében, hogy biztos nem jön be nekem, ezért végig bunkózott velem, hogy milyen vagyok, hogy nem tetszik nekem, holott én ilyet sohasem mondtam.

7. A srác épp le volt égve, ezért a randi abból állt, hogy menjek ki vele utca zenélni. Ez még nem is lett volna gáz, de a végén tőlem kezdett el kéregetni.

8. A srác közölte, hogy ő látja az őrangyalát és szokott is vele beszélgetni.

9. Egy forgalmasabb buszmegállóban késő este egy részeg pasas elkezdett nekem udvarolni, ami abból állt, hogy fennhangon közölte, olyan vagyok, mint egy virsli, mert ő nagyon szereti a virslit. Az egész megálló röhögött.


Most ennyi jutott eszembe. :) 25N

2012. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a felsoroláson én is jót röhögtem :)))
2012. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
100%
37-es jézusom :DDDD te aztán nagyon kifogod :D volt egyáltalán olyan randid ami nem lett ilyen katasztrófa?:)
2012. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:

13:33

nagyon tetszenek:DDDDD

2012. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!