Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi volt a legszánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legszánalmasabb, legnevetségesebb, amit egy pasi csinált?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
49%
(U.i.: Még az ágyban is reménytelenül, javíthatatlanul rettenetesen rossz volt.:DDDD) - de Te ezt tuti nem mondtad neki amikor együtt voltatok.
2012. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
55%

Ez így van.:D

Nem tudtam kezelni a helyzetet, meg úgy éreztem, hogy semmivel nem lehetne jobbá tenni, ezért inkább beletörődtem. Lehet, hogy hiba volt, de igaziból nem ennyira bántam meg, később sokkal jobban tarolt ez az infó. :D

2012. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
51%
Sok eszed volt akkor, hogy egy ilyen farokkal összejöttél: erre mondják, zsák a foltját.
2012. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos nem volt sok eszem, ezt aláírom. Durva error volt, azóta sem értem magam, de azt visszautasítanám, hogy ő lenne a "foltom".

Azóta KISSÉ jobban válogatok...

2012. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
70%

húh... volt egy pasi aki fülig belém volt esve, annak ellenére, hogy volt köztünk 14 év, s akkor voltam 16. Már féltem felszállni a buszra amivel a szakközépbe jártam mert ő is azon utazott. Mindig bókolt, h mennyire tetszem neki, stb, meg h az anyjával él, galambjai vannak, macskái, meg minden. Sose volt gusztustalan, szemét, tudta tartani a kellő távolságot, mmint értem ezt a szexuális téma terén. Egyszer engedtem neki, elvitt randizni. Sétáltunk délelőtt Nyíregyházán, s akkor volt a szüreti fesztivál,mindenütt árusok, zsongás. Megálltunk egy árus mellett, és azt mondta válasszak magamnak valamit, mindegy mit, ami tetszik megvesz. Hát nekem megtetszett egy édes plüss kutyuska, ami 1500 Ft volt. Rám nézett kivette a kezemből, és azt mondta: "nem kell inkább az a 100 Ftos kulcstartó?"-hirtelen köpni nyelni nem tudtam,de rávágtam, nem Laci, nem kell, nekem a kutya kell és pont. Na elővette a tárcát kivett belőle 30.000 Ftot, széthajtogatta a pénzt, két 20as meg egy 10es volt,a 10esből fizetett- na mondom magamban smucig pasas, de mindegy,élvezem a napsütést, és pont. Na kitalálta menjünk fagyizni, s sétáljunk ki a Bujtosi-tóhoz. Kimentünk, leültünk egy padra, beszélgettünk, elnyaltuk a fagyit. Nos, rólam tudni kell ha fagyit eszek minden egyes alkalommal lecsöpögtetem magam és csupa fagyi vagyok mindenhol. Egyszer csak elővett egy zsepit és elkezdte törölgetni a számat vele mint valami dedósnak! Ok mondom, hát legyen, bár k**rvára irritált. Dél fele azt mondja üljünk le kajálni, elmegy a Plázába gyorsban, és hoz vmit, addig várjam meg. Ok, mondom,addig is legalább van időm fellélegezni, s átgondolni h ezt az isten marhájának miért pont engem kellett kiszemelnie. Visszajött, de nem volt nála semmi. (táska volt a hátán, abban voltak a cuccai) Mondom lehet vett hamburgert, v gyrost és benne van. Hát levette a táskát, mondom ok, siker hambi v gyros... elővett egy kis konyharuha jellegű valamit, leterítette az egyik pados asztalnál, majd elővett két szívószálas üdítőt. Mondom ok, ez még nem gáz, rendben nem lesz koszos a kaja, legalább inni is van,szeretem a barackot, no problem. Rám néz mosolyog és megszólal: na most jól megebédelünk és utána elmegyünk egy meglepi helyre! És mit adott a jó isten??? elővett egy negyed kiló kenyeret Bmeg!!!! meg egy darab szárazkolbászt és szalonnát!!!!!!!!????? na én abban a pillanatban felálltam és ott hagytam... azt hiszem berezeltem,hogy a meglepi egy disznóvágás lesz... életem legkínosabb fél napja volt, és senkinek nem kívánok hasonlót sem... Szánalmas volt, nevetséges és nem is tudom mit mondhatnék még. Rémálmaimban még most is kísért a szalonna és a száraz kolbász....

22/L

2012. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
54%

2. vagyok... Szex közben orrot, szemet és fület akart nyalni. Nem engedtem. Ki volt akadva. :D


Azóta is munkanélküli, és megtalálta a ,,szintjének megfelelő" nőt.. hajrá :)

2012. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
76%

Az elsőt és azt utolsóelőttit leszámítva többieket maximálisan megtudta érteni.


Az elsőn kiakadni szerintem cikibb illetve röhejesebb,a másikra részletesebben kitérek


A smucigság tényleg zavaró de hogy nem hagyja (akárcsak egy dedós ) megfürödj a fagylaltban ,meg hogy nem MCchicken avagy fűszeres homár az ebéd az sem egy halálos bűn.

2012. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
65%
Így igaz, ha a barátommal elmegyünk valahova általába előtte itthon szoktunk enni valamit mert minden nap nem költ az ember 2000-3000ft-ot mondjuk egy gyrosra vagy hasonlóra. Tény és való gyros, pizza, hambi nagyon jó, de nem mindenki engedheti meg magának hogy belenyuljon a pénztárcába. +én utállok enni, ha meg éhes vagyok akkor azt eszek ami van. A másik meg pl a pasim nem nagyon szeret szalvétát használni, de általába rászoktam viccesen szólni meg szoktam böködni hogy na akkor most szalvéta jön ;p Valamikor Ő tolja oda a száját hozzám hogy akkor tessék itt a lehetőség letörölheted a számat, ez nem ciki ez aranyos :D vagy fagyi, ha fagyis az arca akkor még akár én is lenyalom :D
2012. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
44%

ma 17:06


Te egy idióta vagy, nem való ember neked, de még állat sem társnak.


A többi kb elmegy. 27F

2012. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
72%
én meg tudom érteni a 17:06-ost nem tudom miért fikázzátok... bakker alapból kikezd egy ilyen fiatal lánnyal, majd azt mondja, hogy válasszon AKÁRMIT! és beszól, amikor nem olcsó dolgot választ, közben meg 10essel fizet... menjen már, plusz ott volt nála 30ezer és visszatér szalonnával? nem, nem kell mekis kaja, de ha péksütit vagy ilyesmit vitt volna, nem bakker szalonna, randira?? később oké, ha azt eszünk, amikor már együtt vagyunk, de gondoljatok már bele... ez így rohadtul gáz volt, sajnálom szegényt, hogy egy ilyen marha talált rá
2012. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!