Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi volt a legszánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legszánalmasabb, legnevetségesebb, amit egy pasi csinált?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
86%

Mikor szakítottam az 1. barátommal 7 hónap után, kirohant a szobámból, a táskáját beledobta az árokba, elkezdte rugdosni a fát , majd mikor gondoltam rá hagyom, bemegyek a házba, oda szólt, hogy beszéljük meg. Mondtam nincs már mit, szakítottam. De hogy ő beszélni akar. Mondom jó, itt vagyok,hallgatlak. De ne itt, sétáljunk. Jó. Hol? A temetőbe kötöttünk ki, egy sír mellett ültünk ahol épp temetés folyt. Ugyan ez a srác: Megsértődött mert nem akartam vele lefeküdni a temetőben egy síron.


Másik volt barátom ( 8 hónap) : Szegény többségében felsült az együtt létünk alatt és mikor már nagyon szégyelte magát, átrohant anyja és a nevelőapja szobájába sírni és befeküdt az ágyba engem meg ott hagyott, nem is hogy felizgulva, hanem elrohant mint egy kislány. Majd vissza jött egy fél óra múlva azzal a szöveggel hogy : megértem kicsim, ha elakarsz hagyni, kinek kéne ilyen akivel kb szexelni sem lehet ? Mondom: na pont ezért foglak elhagyni,mert ilyen a hozzáállásod és ez már elviselhetetlen, hogy sajnáltatod magadat.

2012. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
nagyon jók
2012. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
100%

Egy srác (18) össze akart velem jönni, nekem se volt ellenemre a dolog. Udvarlási célból áthívott magukhoz karácsonykor (26.dikán) szülei nem voltak otthon. üldögéltünk a nappaliba egyszer csak nyílik az ajtó jönnek haza a szülei. a srác gyors lekapcsolja a villanyt a nappaliba és befut a szobájába... én meg ott maradtam egyedül a sötétbe! anyja temperamentumosan megkérdezi hogy én meg ki vagyok és mit keresek itt! bemutatkoztam neki és mondtam hogy a fia hívott át! erre hangosan hogy ő is hallja megkérdezi tőlem hogy eldicsekedett-e már a "barátnőjének" hogy milyen szépen bebaszott tegnap egy buliba ... igaz karácsony volt de nem gondoltam hogy valami rendellenes lenne a későbbi barátommal! összejöttünk pár hétre rá! örökké azt hallgathattam hogy ő melyik buliba mennyit ivott... sokat eljártunk együtt is . kissé kezdtem megelégelni hogy minden egyes buliba bebaszik...pl:

- a szülinapomkor eszméletlenre itta magát de előtte még összehányt mindent!

- egyszer kapott egy kanna bort rokonoktól. egész hazafelé úton azt figyelte hogy nem ömlik-e ki az utazásba

-egyszer csak apró volt nála... bement a kocsmába és utána büszkén újságolta hogy neki 5 forinttal olcsobban odadták a fröccsöt

- egyszer meg akart inni olyan bort amibe belehugyoztak... szóltunk neki de azért ő megkóstolta mert mi van ha csak hazudtak... -.-'

-és ami kib@szta a biztosítékot : itt aludt nálunk! szokásos lerészegedés előtte ... arra ébredtem hogy valami "vizes" mint kiderült bepisilt! :O reggel az összehugyozott alsógatyájára felvette a farmerját és hazament...

mindezzel az én listámon megnyerte a "legszánalmasabb exbarát"-na járó díjjat

2012. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
100%

Én fiu vagyok...

Egyszer sütöttem tortát a barátnőmnek...de neki nem kellett (nem tom miért pedig kegyetlen jó volt...mint egy brownie csak szivacsosabb)..

Ezen kiverem a rinyát...sztem szánalmas voltam :/

17F

2012. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:
16:50 , 17:19 kiemelten és a többi hozzászóló :) : Ezek nagyon jók, ha valakinek lenne még hasonló sztorija írja le. :D
2012. aug. 18. 17:24
 56/72 anonim ***** válasza:
53%
18 éves voltam mikor tetszett egy korombeli srác ! vele találkozgattam is . eközben egy 26-27 éves "FÉRFI" elkezdett nekem udvarolni! soha nem akartam vele találkozni. mindig kerültem! erre megtudtam hogy én összejöttem azzal a másik gyerekkel aki tetszett nekem! és ő úgy kiakadt ezen! elkezdett nekem hisztizni hogy én dögöljek meg , reméli átbasznak , meg hogy tudok egy ilyen fiuval járni. látszik rajta hogy GYEREKES XD és hogy nekem amúgy is ő KÉNE(!) hogy tetszen XDXDXDXDXD és hogy én ne keressem őt többet! mondom oké... na ná hogy még írt pár üzenetet hogy soha többé ne keressem XDXDXD
2012. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
megtudta*
2012. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
ezeken még énis jót mosolygok :D
2012. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
94%
16:50 es vagyok. a Volt barátom aki felsült mindig, fingó versenyt játszott magával , és még röhögött is rajta, hogy büdös én meg ott fekszem mellette. Egy normális kapcsolatban, oké, nem kell szégyelni semmit, de azért intézhetné halkan, vagy arrébb fordíthatná a sejhaját. Ez illem kérdése. És próbálta mindig bedugni a fejemet a takaró alá mikor befingott. Szerintem szánalmas. Meg nyitott wc-nél ürített és nyitogatta az ajtót mikor én mentem el wc-re. Onnantól kezdve zártam.
2012. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A.Romanov ***** válasza:
100%
Ezeket ki kéne adni egy könyvben :D
2012. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!