Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi volt a legszánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legszánalmasabb, legnevetségesebb, amit egy pasi csinált?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
0%
Nem fizette ki, amit vettem.
2012. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
93%
A konyhakéssel a kezében cipő nélkül kiszaladt a zuhogó esőbe, hogy ő most öngyilkos lesz. Aztán 5 perc múlva szétázva visszajött, és vérig volt sértve, amiért nem mentem utána... Szakítani akartam vele, ezért akart annyira meghalni. Szánalmas volt...
2012. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
92%
Facebook-on bejelölt. Beszélgettünk, és pár nap után olyanokat írt, hogy szeret, imád. Szeretne megölelni. Aztán később elmondta, hogy megismerkedett egy lánnyal, akivel együtt jár, és hogy ne legyek rá mérges. Meg, hogy engem is szeret, de csak mint barátot. Amiket ott írt meg ez az egész, hogy azt hitte, hogy én érzek iránta valamit vagy valami hasonló kész röhej...
2012. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
77%
aztmondta, hogy engem szeret a legjobban, és minden megadna értem.. bele is szerettem.. aztán sokszor rákérdeztem, hogy télleg nincs-e más, mikor már tudtam az igazat, hogy más csajokkal is kavar, és ö szemrebbenés nélkül aztmondta, hogy én vagyok az egyetlen.. aztán pofánröhögtem, és elküldtem melegebb éghajlatra.:D
2012. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
78%
Az amikor a pasimtól kaptam ajándékot Valentin napra egy szép szerelmes üzenettel azután rá 3 napra meg megcsalt (egy olyan csajjal akit 2 napja ismert és csak sexelni akart vele majd törölte a csajt mindenhonnét sex után) és mind ezt márciusba tudtam meg.
2012. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
79%
Az első randin közölte, hogy összejöhetünk, mert tetszek neki meg minden, de más lányokkal is leakar feküdni mellettem, kiröhögtem. :D
2012. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
73%
4 éves kapcsolatnak vetett véget az érettségim előtt pontosan 5 nappal...
2012. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
48%
Az elsőn nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek..., a többi az ok, hogy ciki, de az első. És ugye csak a belső értékek fontosak ugye. ;)
2012. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
25%
.
2012. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
98%

Azt hiszem, nyertem, gyerekek. :D Nagyobb idiótával ti tuti nem találkoztatok.

Na, megpróbálom összeszedni a legdurvább dolgait az illetőnek...


Kapcsolat alatt:

- ha olyat mondtam, ami neki nem tetszett, akkor ocsmányul beszélt (pl. leszólt, amiért nem kultiválom a bolti lopást, és nem osztogatok pénzt a csöveseknek)

- hisztériázott, amiért kb 3 hónapig dolgoznia kellett, és csinálni egy tanfolyamot... ha ocsmányul beszélt, vagy hülyeségeket hordott össze, akkor elkezdett siránkozni, hogy ő mennyit dolgozik, és amiatt van az egész, és én voltam a szemét, amiért nem nézem el neki, meg szét lett fikázva a családom, amiért nem fizikai munkából élünk

- álszent, kuncsorgó leveleket írogatott a barátnőimnek, hogy állítsanak le, mikor ő hisztizett, és k*rvaanyázott nekem közben msn-en... hát a barátnőim körberöhögték.

- sírt, ha megcsikiztem

- egyfolytában a szüleit fikázta, de olyan szinten, hogy azt mondta, hogy alig várja, hogy megdögöljenek (nehogy elképzeljetek valami borzalmas, alkoholista szülőket, teljesen normálisak!)

- olyanokat hazudott, hogy mindenféle lánnyal volt már dolga, hatalmas casanova, tőle ájulva élveznek el a nők, meg mindenféle hasonló legendás sztori...


Miután kidobtam:

- megpróbálta visszakönyörögni magát, aztán amikor látta, hogy nem megy, akkor megpróbálta úgy beállítani, mintha ő szakított volna, meg mintha ő már régóta nem akarna velem lenni :D

- felhívott többször sírva (de úgy ordító, visító, hüppögő zokogással), hogy őt nem szereti senki, és én is elhagytam...stb.

- többször meglebegtette, hogy ő megöli magát

- megfenyegetett, hogy megkeres, és megöl, vagy legalábbis megszorongat, megver, vagy akármi

- megfenyegetett, hogy megpróbálja tönkretenni a karrierem

- amikor alakult egy másik fiú, akkor megpróbálta elb*szni... olyanokat hazudott, hogy a srác pedofil, nekrofil, és csakis a dugásra megy mindig, amikor látta, hogy nincs rám hatással ez, akkor befenyített azzal, hogy majd beszél a sráccal, és elmondja neki, h milyen elviselhetetlen vagyok

- megpróbálta a legszélsőségesebb módon fikázni a külsőmet, de olyan szinten, hogy annál lejjebb tényleg nincsen


Röviden ennyi, most ennyi jut eszembe. Azért álltam vele szóba a szakítás után, mert tényleg féltem, hogy megöli magát, vagy vmi, de már megelégeltem, nem állok vele többé szóba. Néha még mindig megtalál, és elkezdi osztani, hogy neki már van barátnője, leszar...stb, csak lelkiismerete van, amiért ő SZARRÁOLTOTT...:DDD


Hát ennyi. Fogalmam sincs, hogy hogyan lehetett közöm egy ilyenhez...:'D

Nyertem?


(U.i.: Még az ágyban is reménytelenül, javíthatatlanul rettenetesen rossz volt.:DDDD)

2012. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!