Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el vagy szerintetek mit csináljak? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
Van egy sràc a suliban akivel sokat szoktunk dumàlni (de) inkàbb csak facebook/sms aztmondta hogy én tetszem neki meg hivott moziba is és ö is nagyon bejön nekem!De a suliba sosem tudunk beszélni olyan mintha kerülne engem vagy nem tudom és àllandoan azt csinàlja hogy van amikor minden nap beszélünk van hogy késö estig sms-ezünk és reggel amikor felébred azzal kezdi hogy ir egy üzenetet és van amikor meg olyan 1-2 hétig nem ir vagy ha igen akkor aztmondja hogy egy lànnyal van vagy egy lànnyal webcamozik vagy valami ilyesmit és mostmàr elegem van hogy arra vàrok hogy majd lesz valami ùgyhogy inkàbb el akarom felejteni!

2012. jún. 9. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

mit csinálj???? :O

szilvásbuktát, mert azt szeretem:D

2012. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Nem barátnőnek kellesz neki, csak dugópajtásnak. Ha kettesben lesztek, majd etet a hülye dumájával, Te meg bedőlsz neki, másnap meg sem ismer. Aztán ismét kettesben megint megdumál és kezdődik minden elölről. A végén már amikor azt sem tudod mit csinálj kínodban előadja a nagy halált, és azt mondja: "Bocs, nem akarok komoly kapcsolatot." Persze azt elfelejti hozzátenni, hogy csak veled nem. Az ilyen páncélos lovag egy alufóliába csomagolt gyökér. Szerintem menekülj, mielőtt a barátságával lyukat beszél a lábad közzé.
2012. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bandita71 ***** válasza:
Szia! Egyszerűen bunkó vagy fosinger nyúl béla és nem mer személyesen eléd állni az ilyet jobb elkerülni nagy ívben!
2012. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Játszadozik veled, valami olyasmit sejtek a dologba , h más csajokat is próbál felszedni de te ott vagy vészhelyzet esetére,esetleg azt várja , h te szaladj utána.Jobb lesz ha keresel magadnak valaki mást.Ez a fiú abszolút éretlen és komolytalan még.Azt hiszi attól lesz nagy kujon ha mindenkit megb@szhat.
2012. jún. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miró Kiss Ida válasza:

Azokból a kapcsolatokból, amelyek az interneten zajlanak, ritkán sül ki valami jó. Ha a srácnak tényleg fontos lenne a kapcsolat, akkor nem maradozna el.

Amíg ő foglalja el a gondolataidat, nem marad hely más, jobb partner számára.

Ha nagyon be vagy indulva rá, és le akarsz nyugodni, akkor kopogtass, EFT-zz. Van a neten egy csomó magyar EFT-oldal, azokon megtalálod, hogyan.

2012. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!