Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? (bővebben lennt. Kicsit hosszú bocsi )

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy barátom már 8 hónapja.Nagyon szeretem és nem akarom elhagyni,vonzódom hozzá és szerelmes vagyok belé még mindig.Boldogok vagyunk.Viszont van egy régi ismerősöm akivel az utóbbi pár hónapban többet vagyok együtt.A srác az osztálytársam és mostanában egyre többet beszélgetünk és szinte mindig vele vagyok suliban.Kezdem azt érezni hogy vonzónak találom,de nem vagyok belé szerelmes.A srác sok jelzést ad arra hogy bejövök neki és szeretne többet mint barátság,igaz még nem mondta ki,de mivel én a barátomba vagyok szerelmes ezért tőle nem szeretnék semmi többet,viszont nagyonis vonzódom hozzá is.Szóval a lényeg hogy hogyan felejtsem el ezt a srácot mikor minden nap vele vagyok napi 7-8 órában?Elkerülhetetlen hogy találkozzunk.

Bocsi,kicsit hosszú lett.Kérlek segítsetek nekem!

16/L


2010. máj. 18. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
mindjárt vége a sulinak, addig meg már kibírod, nem?
2010. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ribannnnncöcöcöcö
2010. máj. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Maradj a barátoddal!Hiszen őt szereted!Nem?

Hát,ahogy megfigyeltem,neked tetszik az a srác,de még nem szereted!MÉG nem!De ha igy folytatódik...Csak összpontosits a barátodra,vagy pedig add tudomásul annak a fiunak,hogy neked van barátod,és hogy ne is próbálkozzon!Vagy,talán el akarod vesziteni azt aki téged szeret,és akit te is nagyon szeretsz?Mert 2vel 1szerre nem lehet!Vagy az 1ik,vagy a másik...-.-

2010. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jajah. Egyetértek az utolsóval :) ha a barátodat szereted, akkor maradj nála. Pláne,hogy még szerelmes is vagy belé. :) az osztálytársadnak meg mond meg, hogy "bocsika, van barátom és nem akarok többet tőled mint barátság.. ennyi

és próbálj inkább a barátoddal több időt tölteni, és azt a fiút felejtsd el :) gondolj rá úgy mint ahogy megismerted (csak osztálytársra). sok sikert :)

2010. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!