Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
volt barátommal megbeszéltünk,h barátok maradunk,mert mielőtt összejöttünk azelőtt is nagyon jóba voltunk.én még mindig szeretem és nem tudom,h h felejtsem el.nap mint nap beszélünk msn-en, tegnap este találkoztunk is...Sokszor ő is elég furán viselkedik velem amiből azt érzem,h ő se zárta le, nem tudom,h elmondjam e neki,hogy mit gondolok és érzek.és akkor találn jobb le tudnám zárni.szerinted?
2010. okt. 30. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Sosem értettem mire jó az, ha szakítás után valakik tartják a kapcsolatot. Teljesen értelmetlen az egész. Magatokra vessetek, ha nem tudtok majd kilábalni belőle...

Ilyenkor szépen el kell válni és nem keresni a másikat. Ha erre nem vagytok képesek felesleges volt szakítani.

Lehet, hogy nyersen fogalmaztam, de ennél jobban nem tudom kiemelni azt, hogy nem jó barátságot fenntartani a volt szerelmeddel!

2010. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is hasonlókat tudok mondani mint ez előttem válaszoló

Én is jóban voltam a volt pasimmal, talán túl jóban is... aztán kezdtem azt érezni hogy újra lesz ebből valami és annyi lett hogy volt pár szép éjszakánk még együtt, aztán nem is keresett meg én se őt... felesleges tartani a kapcsolatot,akkor lehettek esetleg barátok ha már sok idő eltelt, de igazán barátok sosem lesztek mert nem tudsz rá úgy nézni mint barátra, mert előtörnek az emlékek és stb...

legalábbis velem ez volt, remélem tudtam segíteni


jah és elfelejteni úgy tudod ha nem találkozol vele, helyette a haverokkal vagy, bulizol, eljárkálsz ide-oda,nekem a barátaim húztak ki a kakiból, mert én nagyon padlóra kerültem, de nekem ez segített

2010. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!